Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.8.2009, 16:59   #2081
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Ne znam sta da ti kazem, meni na 64bit Visti radi bez problema (dobro, ne bas bez problema, ponekad se igra zakuca, pa ubijem proces sa ctrl-alt-del).
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2009, 1:17   #2082
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Fallout 3

A da se malko suzdržimo od piraterije, jel može? Sledeći koji spomene "lekić" dobija "kaznicu".
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2009, 23:39   #2083
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Eto predjoh Zetu. Sta reci, iako je ispunjena kliseima, ima nekog smeka. Poluozbiljno, poluparodirano.

Linearnost ne kritikujem, jer je ocekivana, ali pomalo smeta sto je combat heavy DLC. Mislim da bi sigurno bio uspesan DLC, i da je kolicina borbe redukovana za 50%. Ovako, samo prilicno dugo treba da se predje. Dosta podseca i na pucacine sa vecim fokusom na pricu, kao half-life, riddick i slicno. Takvom utisku dodaje i zatvoren prostor tokom celog DLCa.

Onih nekoliko NPCova kojim ima su vise manje interesantni. Nece biti veci spoiler (pa ima i u trailerima) da vecina nije iz istog vremenstog perioda kao nas lik. Tokom igre mogu se naci snimci ranije zarobljenih ljudi koji su u istom duhu kao i ceo dlc (poluozbiljno, poluparodicno).

Sto se tice opreme, postoje razni interesanti gadzeti. Od potrosne robe, tu si Alien Biogel, koji sem sto povraca health ima i sporedni efekat (bilo los ili dobar), kao i Alien Epoxy, koji popravlja trenutno aktivno oruzije. Takodje postoje portali koji vracaju health na 70-80%. Oruzija su pristojna, ali nista na nivou Alien Blastera iz radnom encountera osnovne igra. Najcesci su Alien Disintegrator i Alien Atomizer. Prvi je puska manjeg dometa (vise precizna od automata i sacmara, manje od lovackih, lasera i plazme) sa veoma dobrim damagom, dok je druga evivalent jakom laserkom pistolju (odlicna preciznost, brzo pucanje). Moze se nabaviti i perk koji daje bonus koriscenja tog oruzija. Postoji i Drone Cannon, koji je cudo pravilno nisaniti, jer se "lobuje" ko granata, a pri tom se odbija od zidova. A uz sve to, glavni damage daje eksplozija, a ne kontakt, pa se veoma lako moze desiti da se mali zeleni pomeri dva metra i ostale neozledjen.

Moram reci da sam poceo avanturu sa likom 9 nivoa i energy skillom od samo 40. Ipak je to bilo dovoljno da isprobam i koristim vecinu alien oruzija (u kombinaciji sa klasicnim puskama, bar za udaljene ciljeve), a do kraja sam dobio jos 3 nivoa, tako da se situacija popravila (pomaze i enclave officer kapa, koja se rano moze naci i daje +5 na energy skill). Inace, ima dosta zemaljske opreme na brodu. Cak i power armor, koji nazalost nisam mogao da nosim jel nemam trening. Zgodno je napomenuti da ima soba koje se mogu otvoriti samo sa science skillom. Ima i jedna koja trazi 75%, a u koju nisam uspeo da udjem.

Sve u svemu, moja licna ocena je nekih 4/5. Bilo bi vise da je manje H&S i vise interakcije.

Poslednja ispravka: player1 (11.8.2009 u 17:14) Razlog: stamparska
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
Bascelik (10.8.2009)
Stara 11.8.2009, 19:42   #2084
Leshma
Član
 
Član od: 27.5.2009.
Poruke: 106
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 35 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Mali offtopic: Primetio sam da na ovom forumu nemate temu o Fallout-like MMOu Fallen Earth. Bilo bi lepo da neko ko je probao betu otvori temu (neko iz SK, posto verujem da ne podlezete pod NDA).
Leshma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2009, 17:43   #2085
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Za one koji tek treba da predju DLCove, obavezno preporucujem da se naoruzaju sa ova tri moda:

Winterized Power Armor Fix (osnovnu verziju)
Ghoul Ecology Fixed
Broken Steel Fix - Puppy Prevents Follower Hire

Prvi ispravlja kraj Operacije Anhoridz, gde se greskom umesto stvarne verzije dobije verzija iz simulacije power armora (pa je prakticno neunistiv). Takodje, uzimanje tog oklopa je ubijalo "Shoot 'Em in the Head" kvest.

Drugi ispravlja Ghoul Ecology perk is Point Lookouta, tako da ne daje bonus damage protiv svih protivnika, nego samo protiv ghoulova. Da budemo fer, i onako vec postoji perk koje daje isto protiv svih protivnika (Superior Defender, ali samo kad se ne kreces). A "too uber is not fun", barem po meni.

Treci, sa druge strane, ispravlja nezgodan bag, kada smrt dogmeata, kada imam Puppies perk, dovodi to toga da ne mozes da regrutujes normalne NPCove (stene koje dobijes zauzima slot obisnog NPC-a). Treba napomenuti da sam imao problem da aktiviran ovaj mod sa launcherom (destilkira mi broken steel). Rename-ovanje istog je resilo taj problem.

Poslednja ispravka: player1 (13.8.2009 u 18:24) Razlog: dodat jos jedan mod
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
DeCoy (12.8.2009)
Stara 16.8.2009, 14:29   #2086
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Sve u svemu, moja licna ocena je nekih 4/5. Bilo bi vise da je manje H&S i vise interakcije.
Moram malcice da revidiram ovu moju ocenu. Milsim da bi realnija bila 3.5/5. Stvar je tome da je Zeta puna bobre i da traje dugo, sto zna da smori. Na primer, da unistis ona tri generatora treba puno vremena, i skoro sve vreme samo borba i borba. Enterirjer je lep, ali skoro sve vreme je skucen prostor pa nema mnogo takticnih mogucnosti (snajp iz daljine i slicno). Samo vidis protivnika, udji u VATS, otkini glavu, pucaj jos malo bez VATSa ako je neko ostao ziv, ponovi, itd...

S druge strane, ponovo sam presao Anchorage i moram priznati da ovaj drugi, isto combat heavy DLC, mogu da igram i pet puta a da mi ne dosadi.

Kako to?

Izbaceni su elementi koji bespotrebno stopiraju akciju (lootovanje, stalno igranje sa inventarom), sto itekako popravlja tempo (ako je akcioni, neka bude akcioni kako treba). DLC nije previse dug (pa da borba smori). Otvoren prostor daje vise takticnih mogucnosti. Bolji "feel" sa realnim oruzijima i military settingom. Ima direktne veze sa Fallout lorem. Iako je linearan neke delove mozes da probas drugacije. Npr. na startu mozes da ubijas protivnike sunjajuci se sa stealth boyem i prigusnim pistoljem, ili pak da juris sa puskom i snajpujes. A u drugoj fazi biras opremu sa kojom startuje lik, sto itekako moze da pravi razliku kako ces pristupiti borbi (i kako konfigurisati tim koji ce da te prati).

Eto, za njega je moja pristrasna ocena 4.5/5. Narano, samo ako je instaliran winter power armor fix. Neunistiv oklop je bez veze (plus ubija jedan kvest). Inace, pristrasna ocena, jer ovo nije DLC za one koji ne vole akcione elemente u trojci. Ako ocete istrazivanje, igrajte na primer Point Lookout.

Sto se tice Gauss Guna, svidja mi se sto nije toliko uber da totalno izbaci druga dugometna oruzija iz opticaja. Ima najjaci damage, ali veoma spor reaload. Obicno ga koristim za rucno snajpovanje protivnika iz veoma velike daljine (dge brzina nija kljucna).

Poslednja ispravka: player1 (16.8.2009 u 14:38)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2009, 16:38   #2087
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Da dodam nesto, tice se Zete.

Tek sam sad ukapirao citajuci strane forume, da lokacija odakle pocinje Zeta je ista ona u kojoj se u osnovnoj igri nalazi olupina vanzemaljskog broda, sa lesom vanzemaljca i jednim Alien Blasterom (najjaci pistolj u igri, i dosta bolji od bilo kog oruzija u koje vanzemaljci koriste u Zeti).

Sta ovo znaci u praksi:
Ako imate instaliranu Zetu, dolazak na lokaciju sa brodom odma statruje "otmicu", tako da se ne moze doci tu samo da bi se pokupio pistolj. Ali, kada se predje Zeta, iako olupina vise nece biti tu, pogledajte malo okolinu i naci cete i les vanzemaljca, i blaster sa municjiom. Inace, njegova municija je i dalje retka jer oruzije vanzemaljaca u Zeti koristi drugaciju municiju (mada se i tamo moze naci na par mesta nesto municije za blaster).
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2009, 19:48   #2088
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Point Lookout, opis:

Za razliku od druga dva DLC-a koja sam igrao (Zeta i Anhoridz), Point Lookout je pravi Fallout 3 u malom.

Nova, prilicno vekika (za DLC) glavna mapa, gomila lokacija za istrazivanje, interesantan "glavni" kvest i nekoliko dobro izradjenih sporednih. Od najboljeg sadrzaja, izdvojio bih spiunski kvest, kao i scenu kada se nas lik pijan/drogiran vraca iz mocvare. Ima cak i jedan kvest koji ima direktan nastavak u Wastelandu.

Od novih kreatura, tu su mutirane vezije "seljobera" koje ce vas napadati u svakoj prilici kada se priblizite njihovim stanistima i imati prave "hillbilly" replike. Od stare faune tu su Mireluci, goulovi (plus par novih vrsta), a ima i jedna naseobina divljaka (obicni ljudi).

Da je Point Lookout imao vise "mesa", verovatno bi bio prava ekspanzija. Ovako, od novog oruzija tu su klasicna "Lever-Action" puska ("reskin" Linkonovke) i sacmara dvocevka. Korisna oruzija za nekog ko prevefira small arms, ali nikako nesto sto bi potpuno zamenilo opremu iz wastelanda. Dvocevka je sporija ali jaca od combat sacmare, dok je Lever-Action puska alternativa linkonovoj (manji damage, cesci kritikal, koristi jeftine 10mm metke). Ima i nekoliko novih melee oruzija: sekira, lopata, par vrsta nozeva i to je to. Za energy skill zavisnike, na kraju glavnog kvesta cete naci pravi "mikrotalasni" pistol ("reskin" Mesmetrona), cija je prednost sto ignorise oklop (DR protivnika), ako ga ima. Mada ima bezobrazno veliku animaciju (uzima cetvrtinu ektrana i zaklanja nisan), pa ga je veoma tesko koristit izvan VATSa u prvom licu.

Od interesantih novih perkova, tu su Superior Defender koji daje +5 damage (po hicu!) i +10 na DR, dok god stojis u mestu, kao i Ghoul Ecology koji daje +5 damage protiv ghoulova (ali je ubagovan pa daje isto protiv svakoga). Treba uzeti u obriz da bonusi na damage su po metku za oba perka, tako da automatsko oruzije monogo dobija od ovih perkova. Licno, "too uber is not fun", pa preporucujem fix iz jednog od mojih prethodnih postova za Ghoul Ecology, jer dodavati +10 protiv svega je ipak previse (narocito ako koristih mitraljez ili nesto slicno).

Trabe napomenuti da ovaj DLC zna itekako da bude tezak, narocito za likove manjeg nivoa. Iako Fallout 3 ima auto-levevling sistem prtivnika, pa se realno svaki DLC moze igrati na bilo kom nivou (jer se najteze stvari nece pojavljivati bez odredjenog nivoa lika), u Point Lookoutu developeri su primenili jednu kvarnu foru. U cemu je stvar: sva oruzija koja koriste ili mutirani "seljoberi" ili divljaci imaju dodatni skriven bonus na damage koji samo radi ako ga oni korste (a ne nas lik kada pokupi oruzije). U pitanju je fiskni +35 damage bonus koji nije umanjen damage resistensom. Tako da ako imate i neki teski power oklop i bonuse na DR, ocekujte da vas ovi protivnici itekako ostecuju (narano, ovo ne vazi za ostale kreature). Da dodam, nije ovo prvi put za developeri koriste ovu kvarnu foru. Cuo sam da Mutant Overlordi iz Broken Steela takodje imaju slican bonus sa njihovim "trocevnim" laserima (+40) i super sledz cekicima (+20).

Da jos jednom pomenem, Point Lookout je Fallout 3 u malom. I kada predjete sve bitne kvestove, dobra je sansa da niste otkrili ni pola lokacija kojih ima u Point Lookoutu. Pa ko voli nek izvoli!. Mozda pak nabasate na neki kvest za koji niste ni znali, ili pak nesto drugo interesantno.

Uz sve receno, prilicno me je prijatno iznenadio Point Lookout. Moja "pristrasna" ocena je 4.5/5.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2009, 13:39   #2089
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Drugi ispravlja Ghoul Ecology perk is Point Lookouta, tako da ne daje bonus damage protiv svih protivnika, nego samo protiv ghoulova. Da budemo fer, i onako vec postoji perk koje daje isto protiv svih protivnika (Superior Defender, ali samo kad se ne kreces). A "too uber is not fun", barem po meni.
Da nesto dodam povodom ovih perkova iz Point Lookouta. +5 damage bonus iz oba peka se dodaje po svakom hicu, sto znaci da autopaske puske, mitraljezi i slicno oruzija mnooogo dojijaju njima (u dosta slucajeva to se prenosi u preko 50% veci damage).

Cak stavise, Ripper daje po svakom "tiku" bonus of +5 damage, sto od prosecnog pravi skoro intant kill oruzije. Isto vazi i za Auto Axe iz The Pitt DLCa. Toliko postaju jaka oruzija da je smesno (evo bas sada prelazim The Pitt, i prestao sam da koristim "sekiricu" samo da mi bude malo interesantnije).
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2009, 8:42   #2090
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

uskoro dobijam igru sta mi treba uz nju:5 expanzija i patch 1.7?jesam pravu?
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2009, 9:51   #2091
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

^ Jesi
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
Ekiman (22.8.2009)
Stara 22.8.2009, 11:16   #2092
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: Fallout 3

Експанзије нису обавезне, али је печ више него добродошао, барем је код мене смањио излетање на десктоп на једном за 4 сата играња, што је одлично у односу на стару верзију где сам испадао на сваких 20 минута.
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jozvan_Kg na korisnoj poruci:
Ekiman (22.8.2009)
Stara 22.8.2009, 11:27   #2093
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Jel ne treba nijedan drugi patch osim 1.7? Pošto sam ja skinuo bar još 4-5 uz sve DLC-ove.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2009, 11:34   #2094
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Samo 1.7, vec sadrzi sve ostale patcheve.

Mada sam cuo da je nekim likovima pravio problem Games for Live (neka poruka da fali neki DLL), ako prvo ne instaliraju prvi patch (1.015 il tako nesto?) pa tek onda ostale. Ili pak manuelno ne instaliraju verziju 2.0 doticnog Live-a.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2009, 11:53   #2095
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: Fallout 3

Ја инсталирах игру, печ, експанзије, и ставио лекић који је стигао уз печ и све ради као сат, никакве додатне ставке нисам имао на дневном реду. И још све то ради као подмазано на Виндовсу 7
Тако да пробај овим редоследом, па ако негде заглибиш, ти зови, помоћ је ту
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2009, 15:44   #2096
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

The Pitt, opis:

Definitivno DLC sa najboljom atmosferom. Mracna atmosfera post-apokalipticnog Pitsbugra je bolja nego bilo sta drugo u Fallout trojci. Takodje, naizad saznajemo ko kupuje one silne robove iz Paradise Fallsa (jer niko u DC Waselandu ne koristi robove).

The Pitt, kako se sada zove, je jedno veoma mracno mesto sa izrazitom potrebom za radnom snagom, jer je jedino mesto sa potpuno ispavnom celicanom, koje je sad u funkciji, a zbog velike kolicine radijacije i izrazenih mutacija natalitet ne postoji, a smrtnost je velika.

Od lokacija, ima par gradskih zona, i jednu veliku "divlju" zonu (Steelyard). Deo glavnmog kvesta igrac ce biti u ulozi roba i bez svoje normalne opreme, a deo njegovih "obaveza" kao rob ce biti "sekundarenje" celikcnih poluga sa te lokacije. Donosenjem odredjene kolicine istih gazdi, dobijace ko nagradu nekliko unikatnih tipova oklopa i oruzija (naravno, samo za odbranu u "divljini" ).

Dok je skupljanje vise od 10 poluga opciono, preporucljivo je skupiti sto vise i istraziti Steelyard da bi se opremili za arenu. Da bi izdejstvovao slobodu, nas junak ce trebati da pobedi u areni. Borbe su kratke i brutalne, sto je moj prvi minus ovom DLCu. Jeste da sam igrao sa likom 19tog nivoa, al nisam imao moju standardnu opremu. A i auto-leveling system je ipak trebao da uradi svoje, da bi borbe bile zanimljivije.

Kada postane slobonan covek, par novih lokacija ce biti otvoreno, i primetice te da je ovo DLC sa bukvalno najvecim brojem imenovanih NPC raidera/slavera. Nazalost, jedno veliko ali: vecina njih sto se tice dijaloga ima samo nekoliko one-linera, sto je prava stata. Od ove faze pa nadalje, avantura se brzo zahuhtava do brutalnog kraja, sto bar meni deluje pomalo zbrzano.

U jednom trenutku, pred igracem ce biti jedna velika odluka. Mogu da kazem, a da ne spoilerisem, da sam se osecao ko bedan nitkov, sta god da izaberem. Sto se tice ovoga, obavezno preporucujem da obijete sef u levoj sobi u "palati" na spratu, i poslusate snimljene poruke. Baca dodatno svetlo na neke stvari u igri, sto je steta preskociti.

Sto se tice "mesa" u igri, od novih kreatura imamo Thorgove, sto mu dodje ko Pitsburska verzija feralih ghoulova. Od interesante opreme, tu su Metal Blaster, laserska verzija sacmare (dobija se kad se skupi odredjena kolicina celika), "divljacka" verzija Power Armora, nekoliko tipova raderskih oklopa, Inflitrator, puska sa prigusivacem i Auto-Axe, prema kome Ripper izgleda ko igracka.

Sve u svemu, The Pitt mi se prilicno svidja. Ima najbolju atmosferu od svega sto sam dosad igrao, al moram da mu zamerim da kako se blizi kraju da izleda prilicno zbrzano, tako da bode oci neiskoriscen potencijal, sto je stvarno steta. Ocena: 4.0/5.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2009, 18:15   #2097
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Samo 1.7, vec sadrzi sve ostale patcheve.

Mada sam cuo da je nekim likovima pravio problem Games for Live (neka poruka da fali neki DLL), ako prvo ne instaliraju prvi patch (1.015 il tako nesto?) pa tek onda ostale. Ili pak manuelno ne instaliraju verziju 2.0 doticnog Live-a.
ne razumem o cemu se ovde prica sta je ovo jel i meni to treba


prvo instaliram igru,patch pa onda expanzije?
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2009, 18:27   #2098
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Ako ne dobijes gresku da ti fali xlive.dll posto sve normalno zavrsis, nemoj da brines.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
Ekiman (22.8.2009)
Stara 22.8.2009, 20:32   #2099
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Za svaki slučaj instaliraj najnoviji live, nije velik.

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=128962
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku voodoo_ na korisnoj poruci:
Ekiman (22.8.2009)
Stara 22.8.2009, 20:46   #2100
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

prvo instaliram igru,patch pa onda expanzije?
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bethesda, fallout, fallout 3, rpg, special


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Fallout MMO Belfegor Role-Play 7 27.1.2010 14:08
Fallout Tactics: Brotherhood of Steel DeCoy Role-Play 7 28.11.2008 14:13
Fallout - endings Nemesis Role-Play 4 26.9.2007 17:37
Fallout original kulturni jelen O igrama uopšte 2 7.12.2006 4:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com