Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.4.2026, 22:16   #21
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 1.672
Zahvaljeno 2.357 puta na 1.543 poruka
Određen forumom Re: NAT type STRICT (CG-NAT) kod Supernove problem

@TDK's Villain

Stari Premium paket (EON) ili ovaj novi? Ako si potpisao novi ugovor, tj. obnovio ali prešavši na novi Premium paket, a stavili te iza CG-NAT, stvarno su slepci.

Ja sam na EON Full paketu, to je onaj "srednji" paket iz stare ponude, i nisam iza CG-NAT. Moljakaju me iz SBB-a da se obavežem na nov paket i ugovor, ja se opirem, a tek ću da se opirem ako se zaista bave ovim stvarima.
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2026, 5:27   #22
TDK's Villain
Član
 
Član od: 16.10.2009.
Poruke: 165
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: NAT type STRICT (CG-NAT) kod Supernove problem

Citat:
Partybreaker kaže: Pregled poruke
@TDK's Villain

Stari Premium paket (EON) ili ovaj novi? Ako si potpisao novi ugovor, tj. obnovio ali prešavši na novi Premium paket, a stavili te iza CG-NAT, stvarno su slepci.

Ja sam na EON Full paketu, to je onaj "srednji" paket iz stare ponude, i nisam iza CG-NAT. Moljakaju me iz SBB-a da se obavežem na nov paket i ugovor, ja se opirem, a tek ću da se opirem ako se zaista bave ovim stvarima.
Mislim da je stari, pise Eon Duo Premium Optika.
Trazili su mi mac i broj ugovora u mejlu, tako da i dalje cekam sta ce da se desi.
TDK's Villain je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2026, 15:09   #23
TDK's Villain
Član
 
Član od: 16.10.2009.
Poruke: 165
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: NAT type STRICT (CG-NAT) kod Supernove problem

Citat:
Partybreaker kaže: Pregled poruke
@TDK's Villain

Stari Premium paket (EON) ili ovaj novi? Ako si potpisao novi ugovor, tj. obnovio ali prešavši na novi Premium paket, a stavili te iza CG-NAT, stvarno su slepci.

Ja sam na EON Full paketu, to je onaj "srednji" paket iz stare ponude, i nisam iza CG-NAT. Moljakaju me iz SBB-a da se obavežem na nov paket i ugovor, ja se opirem, a tek ću da se opirem ako se zaista bave ovim stvarima.
Evo dobih odgovor.
Iako sam u nekom prethodnom mejlu naglasio da imam taj premium duo za 5k dinara, kao u deficitu su sa nabavkom dinamicke ip adrese od 2014.
Elem da se ne bih u nedogled dopisivao jer traje vec 4 dana, a kapiram da skoro sigurno nemam sanse da mi daju besplatno, odlučio sam da skratim muke i pristanem na 610din mesecnu doplatu.
Tako da cekam sad da me prebace na staticku koja bi satro trebala cak i stabilnija da bude od dinamicke.
TDK's Villain je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku TDK's Villain na korisnoj poruci:
Partybreaker (26.4.2026)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem HDD Led Sija kao Sumanut (negasi se) King SRB Kvarovi 19 10.7.2013 7:21
Problem sa seckanjem PES-a 2012 Stefan-TeBra otpaTci 1 18.8.2012 21:14
DVD/RW problem cpumera Kvarovi 10 21.4.2012 11:01
Problem sa igranjem Spawn BG Grafika 2 16.12.2009 23:44
Gigabyte NX96T 9600GT, čudan problem De_Italiano Grafika 7 19.7.2009 19:31


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com