![]() |
![]() |
|
|||||||
| Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje… |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#21 |
|
d-_-b
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 1.672
Zahvaljeno 2.357 puta na 1.543 poruka
|
@TDK's Villain
Stari Premium paket (EON) ili ovaj novi? Ako si potpisao novi ugovor, tj. obnovio ali prešavši na novi Premium paket, a stavili te iza CG-NAT, stvarno su slepci. ![]() Ja sam na EON Full paketu, to je onaj "srednji" paket iz stare ponude, i nisam iza CG-NAT. Moljakaju me iz SBB-a da se obavežem na nov paket i ugovor, ja se opirem, a tek ću da se opirem ako se zaista bave ovim stvarima. |
|
|
|
|
|
#22 | |
|
Član
Član od: 16.10.2009.
Poruke: 165
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
|
Citat:
Trazili su mi mac i broj ugovora u mejlu, tako da i dalje cekam sta ce da se desi. |
|
|
|
|
|
|
#23 | |
|
Član
Član od: 16.10.2009.
Poruke: 165
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
|
Citat:
Iako sam u nekom prethodnom mejlu naglasio da imam taj premium duo za 5k dinara, kao u deficitu su sa nabavkom dinamicke ip adrese od 2014. Elem da se ne bih u nedogled dopisivao jer traje vec 4 dana, a kapiram da skoro sigurno nemam sanse da mi daju besplatno, odlučio sam da skratim muke i pristanem na 610din mesecnu doplatu. Tako da cekam sad da me prebace na staticku koja bi satro trebala cak i stabilnija da bude od dinamicke. |
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku TDK's Villain na korisnoj poruci: | ||
Partybreaker (26.4.2026) | ||
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Problem HDD Led Sija kao Sumanut (negasi se) | King SRB | Kvarovi | 19 | 10.7.2013 7:21 |
| Problem sa seckanjem PES-a 2012 | Stefan-TeBra | otpaTci | 1 | 18.8.2012 21:14 |
| DVD/RW problem | cpumera | Kvarovi | 10 | 21.4.2012 11:01 |
| Problem sa igranjem | Spawn BG | Grafika | 2 | 16.12.2009 23:44 |
| Gigabyte NX96T 9600GT, čudan problem | De_Italiano | Grafika | 7 | 19.7.2009 19:31 |