![]() |
![]() |
|
|||||||
| Fotografija Radovi korisnika iz oblasti digitalne fotografije, diskusija na temu fotografije... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#42 |
|
Deo inventara foruma
|
|
|
|
|
|
|
#43 |
|
Deo inventara foruma
|
|
|
|
|
|
|
#44 |
|
Deo inventara foruma
|
Fish-eye effect.
|
|
|
|
|
|
#45 |
|
Deo inventara foruma
|
|
|
|
|
|
|
#48 |
|
Deo inventara foruma
|
Dve zoom fotografije.
![]()
|
|
|
|
|
|
#49 |
|
Deo inventara foruma
|
Prva tica.
Nadam se da će biti raznovrsnijih modela.
|
|
|
|
|
|
#51 |
|
Deo inventara foruma
|
|
|
|
|
| Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci: | ||
AstraLogos (7.1.2015), bela lampa (7.1.2015), Borko Motorko (7.1.2015), darijan zivkovic (7.1.2015), dzandza (8.1.2015), Filip89x (18.1.2015) | ||
|
|
#52 |
|
V.I.P. Recenzent
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.221
Zahvalnice: 786
Zahvaljeno 1.044 puta na 582 poruka
|
Koliko ti imaš fotoaparata?
|
|
|
|
|
|
#53 |
|
Deo inventara foruma
|
Hoces od najstarijeg modela?
Da krenem redom po godini nastanka. ![]() Leica, Agfa, Yasica projektor, Yasica 8mm kamera, Saba VHS kamera, Canon A550, Canon 700D. |
|
|
|
|
|
#54 |
|
Veteran
Član od: 4.11.2006.
Poruke: 581
Zahvalnice: 414
Zahvaljeno 566 puta na 231 poruka
|
Ova poslednja mi se baš dopada.
Na ostalim mi motivi i nisu nešto zanimljivi, vidim i da pomalo kuburis sa balansom bijele. Kad okačiš više slika u jednom postu razdvoji ih, da nisu zalijepljene jedna za drugu. Samo više prakse i biće bolje.
|
|
|
|
| Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku darijan zivkovic na korisnoj poruci: | ||
bela lampa (7.1.2015), todos (7.1.2015) | ||
|
|
#55 |
|
Deo inventara foruma
|
|
|
|
|
|
|
#57 |
|
Deo inventara foruma
|
|
|
|
|
|
|
#58 |
|
Deo inventara foruma
|
Ima Todose ovih ptica u svakom gradu.
Evo jedne iz gradskog parka. ![]() Pa da ti cestitam na Canonu 700D. ![]() Odlcan je to aparat cak ima bolji af od Dzandzinog 600D sa 9 krstastih af tacaka. Samo mora ces vise da se potrudis da ti kadrovi ne budu bas toliko uski a predmet fotkanja isecen katanom! Naravno i oko obrade isto tako mora se bar osnovno znati. Ne znam kakava je situacija u Cacku odnosno foto klubu ( Dzandzina sugestija ) u Vrscu je katastrofa. Pakost, ljubomora, zavist... Mada ima i ok likova. Meni je dosta pomogao Zoran Rodic i maltretirao me je mesec dana da slikam samo sa 35mm fiksnim objektivom. Onda sam shvatio koliko sam lenj i da ono sto zumom mislis da si resio nije uvek dobra stvar. Ako zumiras nogama onda menjas rakurs sto bitno utice kako ce fotka izgledati. No da ne davim vise tu smo pa se o svemu moze razgovarati. Samo bez suvisnog pametovanja. ![]() Pozdrav druze! |
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku AstraLogos na korisnoj poruci: | ||
todos (11.1.2015) | ||
|
|
#59 |
|
Deo inventara foruma
|
Hvala, do kraja godine bar se nadam da ce uleteti canon ili tamron 60mm. Sad trenutno jurim objektive sa adapterom 42mm.
Svaka cast, cenim savet u svakom slucaju. Da, postoji neki foto klub u Cacku a pravo da ti kazem nisam ni proveravao njihovu adresu niki nekog poznajem ko je tamo clan. Sto se slika tice to su tek probne nema tu nekog kvaliteta, polako cemo i kvalitet uvesti u rutinu. |
|
|
|
|
|
#60 |
|
Veteran
Član od: 18.2.2008.
Poruke: 1.069
Zahvalnice: 2.341
Zahvaljeno 2.255 puta na 634 poruka
|
Astra a koji to Canon nije odlican
cini mi se da u Vrscu zivi Vlada Marinkovic odlican fotograf mogao bi se s njim upoznati i razmeniti iskustva. Todose ima foto klub u Cacku, u Cacku se i odrzava Republicka izlozba.
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Ptičica | dbaja | Fotografija | 9 | 24.10.2008 10:49 |