Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.7.2011, 21:18   #29
snežana stanković
Član
 
Član od: 29.9.2006.
Poruke: 478
Zahvalnice: 182
Zahvaljeno 77 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
A tu je i onaj bag(ić) kad po učitavanju scene ne prikaže inventar (nevidljiv je), za šta je dovoljno da promenite lokaciju ili pozovete meni sa esc... Jel' bilo kod vas još nekih problema tehničke prirode...
Da i ja imam istih problema, i u takvim situacijama kliknem desni taster i meni se pojavi, esc nisam koristila. Slično je i kada se kao zamrzne kursor na par sekundi, gde ne mogu da odaberem ni jednu od uobičajenih ponuđenih radnji. Najveći bag do sada u igri je četvrtom delu, kada začinom pospem kolačice i kada Dr Brown nestane. Ja sam bila u čudu. Međutim, malo se odmaknem i on se pojavi.
Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
(mozda sam potajno hteo da "nameracim" da stvarno prodje minut u igri) ali se onda ta automatika ponistava i kamera se vraca bez snimka.
E, Dijego, do suza si me nasmejao. Joj, šta sve nama kroz glavu prolazi dok se igramo.
Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
Ja predjoh 4i chapter, prilicno lagano, samo u glavnom holu nemojte promasiti jedna vrata koja su malo zavucenija, i sve ce biti ok : )
Baš, naprotiv. Ja sam odmah pronašla ta vrata, tako da sam na onog ćelavog na ulaznim vratima i zaboravila. Mislila sam da su zagonetke sa njim gotove i da ne moram više da se vraćam kod njega. Isprobavala sam razne kombinacije, ne bi li nekako uzburkala masu. Samo sam se penjala gore – dole.
Peti deo. Sve mi je nekako išlo na ruku. Lagano sam prešla ovaj deo.
Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
a na kraju petog poglavlja je tu i logička zavrzlama sa prebrođivanjem žutih i crvenih "spojki", koja ili nije preterano teška..
Slažem se, stvarno je lepa. Podsetila me je na belu ukrštenicu, jer inače kada rešavam ukrštene reči ona mi je najzanimljivija. Jedina zamerka je što kod poslednje zagonetke sa bombom ne možemo da izađemo, već moramo odmah da je rešimo. Ja sam nekako navikla, da kada naiđem na tako neke lepe zagonetke, sačuvam igru, razmotrim situaciju, eventualno napravim neku skicu i onako natenane počnem da je rešavam. Međutim, to nije moguće. Tako da sam ja rešavala ovu zagonetku, kao da sam stvarno tamo. Hladan znoj me je oblio.
snežana stanković je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Playthrough #4] - The Whispered World dijego_ Avanturističke igre 241 2.1.2015 21:37
[Playthrough #3] Beneath a Steel Sky - "Do you know a guy called Overmann?" getawayblues Avanturističke igre 58 5.9.2012 22:22
[Playthrough #2] Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough) zoran845 Avanturističke igre 190 1.3.2012 12:56
[Playthrough #1] Machinarium Ketchua Avanturističke igre 69 16.11.2009 2:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com