Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Programiranje

Programiranje Programski jezici, tehnike, alatke...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.9.2007, 1:05   #1
rgdrajko
Novi član
 
Član od: 18.9.2007.
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Program autotestovi za vozacki ispit

Program Autotestovi za polaganje vozackog ispita uradjen je 1995. godine u Visual Basicu 3.0 a 2001. godine je konvertovan prvo u Visual Basic 4 pa onda u Visual Basic 6.0.

Program se sastoji od 9 formi, dok je ovde data samo prva forma sa manjim brojem slika od originalne forme zbog velicine programa.



Izvorni kod samo za prvu formu ima preko 1MB, dok je velicina celog programa oko 20MB.

Izvorni kod mozete skinuti odavde: http://www.elitesecurity.org/t278922...asic-kolekcija

ili odavde: http://www.mycity.co.yu/Visual-Basic...cki-ispit.html

Poslednja ispravka: rgdrajko (26.9.2007 u 0:07)
rgdrajko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2007, 14:30   #2
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Dao bih pola imanja i zdelu paprikaša samo da saznam šta je u tvojoj glavi i kako razmišljaš
Dakle, objasni mi svrhu ove teme. Prvo si postavio temu (i to ne samo na ovom forumu) o nekakvom programu za osmosmerke koji navodno ima, koliko beše, 100 formi 10 megabajta koda (iako realno program za osmosmerke može da se smesti u par kilobajta, al šta znam, možda taj tvoj kuva i kafu) i razvijan je 30 godina u VB-u (koji postoji nešto više od 10 godina btw). Naravno, taj program niko nikad nije video, već imaš jednu sliku koju vrtiš i jedan pdf fajl, nigde na netu ne postoji demo ili nešto više o tome programu, makar još neki screenshot... postoji li uopšte taj program ?
Evo sad postavljaš temu o programu koji ima 9 formi, ali si ti rešio da daš samo prvu, a nigde exe fajla celog programa, ili makar demo-a... što mi daje za pravo da se zapitam da li i taj program uopšte postoji, ili si napravio samo prvu formu da nam pokažeš da umeš da ga napraviš. Naravno, to nije ništa loše, ali onda tako reci... a ne da napišeš kako imaš ceo program, a okačiš jednu formu.
Dakle, ili lepo okači ceo program ili da brišemo i ovu temu, kao i prethodnu, jer ovako ona nema nikakvu svrhu osim da služi za hvalisanje tipa "Eto ja i to umem da napravim".
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2007, 15:20   #3
Remedy
Veteran
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 826
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 199 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Citat:
Marko_L kaže: Pregled poruke
... što mi daje za pravo da se zapitam da li i taj program uopšte postoji...
Ovaj (ili mozda bolje receno ovakav) program postoji. Video sam pre 3-4 godine u jednoj auto-skoli, imali su ga na par racunara i kandidati su mogli da ga koriste kao pripremu za polaganje testova (jedan prijatelj je polagao voznju, pa reko da se i ja malo podsetim ). Nije los, bolje to nego da vucete po kuci gomilu testova. Sto se tice ostalih nedoumica... Evo jos pola imanja i jos zdela paprikasa
Remedy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2007, 15:40   #4
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Izvini molim te ali da nije onaj drugi exe fajl u arhivi key generator za program Ajde na stranu što dobijam "403" kod kad hoću da skinem source ali key generator uz celu stvar
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2007, 20:14   #5
VlaK
Član
 
Član od: 25.3.2007.
Lokacija: Ravangrad
Poruke: 358
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 91 puta na 60 poruka
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Imam ja takav program još odavno. Ima posebne sekcije za polaganje za PSP, B,C kategoriju i posebno za poznavanje znakova. Pri tome još i prelepo izgleda, interfejZ je super i sve radi bez instaliranja.
VlaK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2007, 21:14   #6
MG-RAY
Starosedelac
 
Član od: 15.2.2006.
Lokacija: Midlands
Poruke: 1.523
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 307 puta na 207 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku MG-RAY
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Citat:
VlaK kaže: Pregled poruke
Imam ja takav program još odavno. Ima posebne sekcije za polaganje za PSP, B,C kategoriju i posebno za poznavanje znakova. Pri tome još i prelepo izgleda, interfejZ je super i sve radi bez instaliranja.
Imam i ja taj... ali ne verujem da je to ovaj program...
MG-RAY je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2007, 21:53   #7
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Ja sam video 10-tak takvih programa, a sigurno ih ima i više, ali nije u tome poenta. Ne zove se tema "Programi za auto školu", pa da sad nabrajamo sve koje znamo i opisujemo kakvi su, već je čovek pokrenuo temu o nekom svom programu, a tog programa nema nigde ni da se skine, ni da se kupi, pa ne vidim čemu onda uopšte tema o tome. Ako je hteo da pokaže kako bi umeo da napravi program, onda treba tako i da napiše. Jednostavno, ne vidim svrhu kačenja jedne forme i navođenja da ih program ima 9. Mislim, kome je to upućeno ? Ako je krajnjem korisniku, onda je to bespotrebna informacija, jer njemu broj formi ne znači ništa, niti uopšte zna šta su forme, nego se lepo okači demo (ako je program na prodaju) ili ceo program ako je freeware i ćao. Ako je namenjeno programerima, neki kao open source fazon, opet je bezveze, jer je okačena samo jedna forma (u programu koji ih ima devet)... šta je to... neki novi fazon, "open-closed source" varijanta.
Dakle, ostavićemo temu da prenoći i očekujem od autora ili da postavi demo programa (ili ceo program) u exe fajlu, ili da postavi kompletan source code, ili barem da prizna da je zapeo na prvoj formi i da ne zna kako će dalje, pa mu treba pomoć. Ako ne bude ništa od toga, tema leti u kantu, jer u ovakvom obliku ne služi ničemu.
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2007, 23:52   #8
rgdrajko
Novi član
 
Član od: 18.9.2007.
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Citat:
Marko_L kaže: Pregled poruke
Dao bih pola imanja i zdelu paprikaša samo da saznam šta je u tvojoj glavi i kako razmišljaš
Dakle, objasni mi svrhu ove teme. Prvo si postavio temu (i to ne samo na ovom forumu) o nekakvom programu za osmosmerke koji navodno ima, koliko beše, 100 formi 10 megabajta koda (iako realno program za osmosmerke može da se smesti u par kilobajta, al šta znam, možda taj tvoj kuva i kafu) i razvijan je 30 godina u VB-u (koji postoji nešto više od 10 godina btw). Naravno, taj program niko nikad nije video, već imaš jednu sliku koju vrtiš i jedan pdf fajl, nigde na netu ne postoji demo ili nešto više o tome programu, makar još neki screenshot... postoji li uopšte taj program ?
Evo sad postavljaš temu o programu koji ima 9 formi, ali si ti rešio da daš samo prvu, a nigde exe fajla celog programa, ili makar demo-a... što mi daje za pravo da se zapitam da li i taj program uopšte postoji, ili si napravio samo prvu formu da nam pokažeš da umeš da ga napraviš. Naravno, to nije ništa loše, ali onda tako reci... a ne da napišeš kako imaš ceo program, a okačiš jednu formu.
Dakle, ili lepo okači ceo program ili da brišemo i ovu temu, kao i prethodnu, jer ovako ona nema nikakvu svrhu osim da služi za hvalisanje tipa "Eto ja i to umem da napravim".
Pokusacu da ti odgovorim.
1. Na http://www.ess.org.yu/adres%20J%20-%20M.htm imas spisak enigmata Enigmatskog Saveza Srbije pa i moje ime Rajko Kuzmanovic i oni vec godinama veoma dobro znaju za program za osmosmerke jer oni objavljuju te osmosmerke sto ih program sastavlja
2. Program ne moze da se smesti u par kilobajta jer mora da ispostuje vrhunske zahteve enigmatike, razvijan je 20 godina na osnovu zahteva urednika enigmatskih listova a ne sto sam ja zeleo toliku velicinu programa
3. Ok. na ovom forumu cu ponovo i na drugim forumima postaviti nekoliko screenshot-ova iz programa osmosmerke i jos nekoliko pdf-ova da bi se urerio da on stvarno postoji
4. Sto se tice programa za autotestove ceo izvorni kod prve forme je jos pre 20 dana okacen na http://www.elitesecurity.org/t278922...asic-kolekcija, a na ovom forumu sam pokusao da okacim ali sam tek danas primetio da za zip fajl moze samo 100KB.
Kako mislis da ovde okacim 20MB? Nemam razloga da se hvalim.

re: Remedy
Da ja sam instalirao taj program pre 3-4 godine u jednoj auto skoli na N. Beogradu

re: holodoc
Izvinjavam se nisam znao da na ovom forumu moze zip samo od 100KB
i to sam sada ispravio davsi putanje do sajtova odakle moze da se skine izvorni kod prve forme autotestova, ako ima zainteresovanih mogu negde da postavim i izvorni kod celog programa, ili samo exe verziju jer mnogi sto polazu nisu programeri. Program ima 1200 pitanja sa slikama.
rgdrajko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2007, 4:45   #9
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Citat:
1. Na http://www.ess.org.yu/adres%20J%20-%20M.htm imas spisak enigmata Enigmatskog Saveza Srbije pa i moje ime Rajko Kuzmanovic i oni vec godinama veoma dobro znaju za program za osmosmerke jer oni objavljuju te osmosmerke sto ih program sastavlja
Jel to ono "Evo ide drug član...". Vidi, ja tvoje enigmatske sposobnosti nijednog trenutka nisam dovodio u pitanje i ne znam zašto uopšte to pominješ. I ja sam član gradske biblioteke, pa me nisi video da se hvalim time po forumu, did ya ?
To što oni znaju za taj program je potpuno irelevantno za ono što mi ovde pričamo. Ja sam lepo pitao koja je svrha teme u kojoj pominješ da postoji neki program i da si ga ti napravio, a da pritom nigde nema linka za download, informacije gde to može da se naruči, kako može da se isproba, objašnjenja kako to radi... Ako si samo hteo da podeliš sa nama informaciju da se negde eto koristi tvoj program... onda ok, šta da kažem nego bravo, good for you, ali ne vidim šta tu ima da se diskutuje, a forum upravo služi za diskusije. U prevodu, tema koju si postavio je suvišna.
Citat:
2. Program ne moze da se smesti u par kilobajta jer mora da ispostuje vrhunske zahteve enigmatike, razvijan je 20 godina na osnovu zahteva urednika enigmatskih listova a ne sto sam ja zeleo toliku velicinu programa
Znači urednici su zahtevali da sors kod zauzima 3 megabajta Pa što ne kažeš tako ?
Vidi, ako je osmosmerka ono što ja mislim da jeste, a mislim da jeste to što ja mislim da jeste, onda ne vidim kakve to napredne funkcije treba da ima pa da zauzme toliko. Rekao bih da taj program ipak ili kuva kafu pride ili ti imaš jaaaako gadnih problema sa optimizacijom No nebitno, pošto se tvoj program nigde ne može videti ili isprobati, a kamoli videti sors kod, ne vredi ni diskutovati o tome.
Citat:
3. Ok. na ovom forumu cu ponovo i na drugim forumima postaviti nekoliko screenshot-ova iz programa osmosmerke i jos nekoliko pdf-ova da bi se urerio da on stvarno postoji
Ama čoveče, šta ti imaš kome da dokazuješ da tvoj program postoji. Ok, evo verujem da postoji i šta sad. Dakle, pitaću još jednom:
1. Gde taj program može da se downloaduje ?
2. Ako ne može nigde, kako taj program može da se isproba ?
3. Ako ne može ni to, gde može da se naruči ?
Ako ne može ništa od toga, šta nam onda znači saznanje da on postoji.
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2007, 4:53   #10
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Citat:
4. Sto se tice programa za autotestove ceo izvorni kod prve forme je jos pre 20 dana okacen na http://www.elitesecurity.org/t278922...asic-kolekcija, a na ovom forumu sam pokusao da okacim ali sam tek danas primetio da za zip fajl moze samo 100KB.
Kako mislis da ovde okacim 20MB? Nemam razloga da se hvalim.
Pa dobro, ali koja je svrha postavljanja jedne forme ? Ako hoćeš da pokažeš kako program radi, odnosno dozvoliš ljudima da ga probaju, onda okačiš demo. Ako hoćeš da podeliš sors kod programa, onda okačiš kompletan sors. Ovo što si ti okačio je ništa, nada, zipo... bespotrebno skroz. Btw, što se tiče 20MB, niko nije rekao da okačiš ovde... imaš Rapid Share, imaš Turbo Upload, imaš File Front i još gomilu sličnih sajtova za deljenje fajlova.
Citat:
ako ima zainteresovanih mogu negde da postavim i izvorni kod celog programa, ili samo exe verziju jer mnogi sto polazu nisu programeri. Program ima 1200 pitanja sa slikama.
E sad pričaš k'o skoro čovek. Samo jedna sitnica. Zašto samo ako ima zainteresovanih ? Ako si spreman da podeliš sors kod, onda ga okači brate, pa koga interesuje on će da ga skine, ko nije neće. Ako nećeš da deliš sors kod, onda okači exe fajl ako je program besplatan. Ako nije besplatan, onda daj demo... sve je bolje nego "Na vam prva forma"
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2007, 17:18   #11
rgdrajko
Novi član
 
Član od: 18.9.2007.
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Ok, slazem se sa svim primedbama , uskoro kacim ceo sors kod za autotestove na neki od ovih sajtova.
rgdrajko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2007, 19:24   #12
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Citat:
rgdrajko kaže: Pregled poruke
re: holodoc
Izvinjavam se nisam znao da na ovom forumu moze zip samo od 100KB
i to sam sada ispravio davsi putanje do sajtova odakle moze da se skine izvorni kod prve forme autotestova, ako ima zainteresovanih mogu negde da postavim i izvorni kod celog programa, ili samo exe verziju jer mnogi sto polazu nisu programeri. Program ima 1200 pitanja sa slikama.
Nadam se da si ispravio link koji si dao u prvoj poruci u ovoj temi, jer ne radi (dobija se Error 403 - Forbidden)
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2007, 2:47   #13
rgdrajko
Novi član
 
Član od: 18.9.2007.
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Citat:
Marko_L kaže: Pregled poruke
Znači urednici su zahtevali da sors kod zauzima 3 megabajta Pa što ne kažeš tako ?
Ne, nisu urednici, nego potreba da program odradi ono sto radi.

Citat:
Marko_L kaže: Pregled poruke
Vidi, ako je osmosmerka ono što ja mislim da jeste, a mislim da jeste to što ja mislim da jeste, onda ne vidim kakve to napredne funkcije treba da ima pa da zauzme toliko.
Ti ocigledno i neznas sta je osmosmerka, ili neznas sta je dugogodisnje programiranje, a i algoritmi ti nisu jaca strana, a i ocigledno se slabo razumes i u programiranje.
I autor Crossword compiler-a 8 je mislio isto ko i ti, pa pogledaj sta je uradio za Word Search. Drago mi je da u ovoj drzavi ima jos genija.
rgdrajko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2007, 11:55   #14
MG-RAY
Starosedelac
 
Član od: 15.2.2006.
Lokacija: Midlands
Poruke: 1.523
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 307 puta na 207 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku MG-RAY
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Zar se tih 3MB ne svodi u proseku na 120000 linija code-a ?

Nisam ja onaj koji bi trebalo da te podseti na pravilnik, ali bi mogao da ga procitas...

Poslednja ispravka: MG-RAY (29.9.2007 u 12:04)
MG-RAY je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2007, 12:09   #15
Magneto
Starosedelac
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Meni je zanimljivo kako se najpre složio sa svim primedbama, a nekoliko dana potom nastupa ova zakasnela "ti nemaš veze" reakcija.
Magneto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2007, 12:18   #16
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Citat:
rgdrajko kaže: Pregled poruke
Drago mi je da u ovoj drzavi ima jos genija.
Mislis na mene ?

Nego pitanje koje ce postaviti i drugi koji nalete na naslov ove teme... da li negde ima da se nadju testovi za vozacki za PC? Burazer treba da polaze uskoro pa bi mu taman lepo leglo da to malo proradi na kompu jer mrzi knjigu pa nece da je uzme u ruke...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2007, 13:10   #17
rgdrajko
Novi član
 
Član od: 18.9.2007.
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Program Autotestovi za vozacki spita A i B kategorije mozete skinuti sa:
http://www.speedyshare.com/642589650.html


Poslednja ispravka: rgdrajko (1.10.2007 u 10:34)
rgdrajko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2007, 13:15   #18
rgdrajko
Novi član
 
Član od: 18.9.2007.
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Citat:
Magneto kaže: Pregled poruke
Meni je zanimljivo kako se najpre složio sa svim primedbama, a nekoliko dana potom nastupa ova zakasnela "ti nemaš veze" reakcija.
Primedbe su primedbe, a uvrede uvrede.
rgdrajko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2007, 13:34   #19
rgdrajko
Novi član
 
Član od: 18.9.2007.
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
Mislis na mene ?

Nego pitanje koje ce postaviti i drugi koji nalete na naslov ove teme... da li negde ima da se nadju testovi za vozacki za PC? Burazer treba da polaze uskoro pa bi mu taman lepo leglo da to malo proradi na kompu jer mrzi knjigu pa nece da je uzme u ruke...
Da genije, na tebe sam mislio. Pa zar u Srbiji nisu svi genijalci?

Zao mi je ako sam nekoga povredio. Ubuduce necu ulaziti u nikakve rasprave.
Ja cu da radim a drugi neka kritikuju.

Poslednja ispravka: rgdrajko (1.10.2007 u 10:49)
rgdrajko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2007, 13:41   #20
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Program je solidan međutim crteži su katastrofalno lošeg kvaliteta pa neke od testova i nije moguće dobro rešiti jer se ne vidi signalizacija i brojevi

Ali dobar je. Nije loš. Međutim ako se ja dobro sećam u opticaju je jedna mnogo bolja varijanta koja koristi kolekciju pitanja za B, C i D kategoriju.
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Program za snimanje videa u igri bakalakadaka Video/TV softver 16 22.2.2013 19:38
koji faks program za ISDN liniju Branislav Gavric Komunikacioni uređaji i umrežavanje 3 25.9.2008 19:43
Program za video klub! rogi23 Aplikativni softver 2 4.7.2007 20:53
Koji program (reklame na automobilima)?! Aljosa Aplikativni softver 4 29.6.2007 17:47


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com