Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Grafika

Grafika Video karte i monitori

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.1.2006, 0:58   #1
zatoichi
Novi član
 
Član od: 10.1.2006.
Poruke: 17
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Problemi sa MSI kt400

Kupio sam wifi kartu TP-Link WN551G sa Atheros chip-om u sebi.Lepo sam ja to instalirao,nakacio se na net i sve radi kako treba.I nakon jedno sat vremena zablokirao mi racunar,rekoh sigurno moram da ugasim Wireless Zero Configuration opciju,jer vec je billo reci o tome.2 sata kasnije ista stvar,sistem blokirao,vec me hvata nervoza-nista ugasim ja Windows Firewall ,nedaje rezultate.Zone Alarm takodjer imam,obrisao sam ga i dalje ista stvar.
Konfiguracija sledeca:MSI kt400;barton 2.5;XP+Sp2;Zone Alarm;Nod32;
Na stranom forumu sam procitao da doticna ploca(VIA KT333 & KT266) i atheros chip se ne "podnose".
Instalirao sam zadnje VIA 4in1 i Atheros drajvere.
Nije pomoglo.
Svaka pomoc je dobro dosla.
zatoichi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2006, 1:27   #2
Sale2322
Član
 
Član od: 2.1.2006.
Lokacija: Uzice
Poruke: 152
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sale2322
Određen forumom Re: Problemi sa MSI kt400

E moj prijatelju u ovakvom slucaju nema leba od foruma nosi ti to lepo na servis jos ako imas garancije ima da zavrsis sve za DZ, u suprotnom daj malo kinte i sredi to!!! Samo bog (i servis) zna sta je tu problem!!!
Sale2322 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2006, 1:30   #3
mitrovskiigi
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Poruke: 294
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Problemi sa MSI kt400

Ako je tako sto kazes da se ne podnose onda je jedini lek zamena ploce. KT400 cip set je u stvari doradjeno i ubrzano izdanje KT333 cipseta. Southbridge je potpuno isti a i layout ploce i ostale komponente na ploci su iste kao i kod MSI KT3 ploce. Moj ti je savet da prodas tu plocu i kupis sebi neku sa N-force 2 chipsetom. Primetices ogromnu razliku u perforamansama a i nece te zaje**vati.
mitrovskiigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2006, 12:39   #4
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Problemi sa MSI kt400

Citat:
mitrovskiigi kaže:
Ako je tako sto kazes da se ne podnose onda je jedini lek zamena ploce. KT400 cip set je u stvari doradjeno i ubrzano izdanje KT333 cipseta. Southbridge je potpuno isti a i layout ploce i ostale komponente na ploci su iste kao i kod MSI KT3 ploce. Moj ti je savet da prodas tu plocu i kupis sebi neku sa N-force 2 chipsetom. Primetices ogromnu razliku u perforamansama a i nece te zaje**vati.
On ne kaze vec kaze da je procitao na forumu! A to sto pises da je NF2 ogromna razlika u odnosu na VIU uopste ne stoji. Dovoljno je da jedan pokrene lavinu i svi onda u glas. VIA je vrlo dobra KT400A ploca jel je sam imam - Abit i nikada ne bih je menjao za NF2.
Kako ploca moze da radi sat vremena normalno a onda se ubaguje i navodno je nekontabilna. Da je tako ne bi ni pokrenu internet konekciju.
Koliko je meni poznato MSI sa serijom KT400 je imao jako velikih problema sa poluispravnim kodenzatorima i u Americi je MSI priznao gresku i zamenjivao je plocu uz matrijalnu nadoknadu.
btw. I ja sam imao doticnu plocu i mnogo me je zezala dok je nisam bukvalno likvidirao.
Zatoichi menjaj plocu koju hoces samo nikako taj MSI KT400 djubre nevidjeno. Mozda neki i primerak valja ali je definitivno treba izbegavati.
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2006, 22:54   #5
zatoichi
Novi član
 
Član od: 10.1.2006.
Poruke: 17
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Problemi sa MSI kt400

Imam Tu Plocu Vec 2 Godine ,nije Bilo Problema Do Sad.jedini "lek" Koji Pomaze Je Da Se Iskljuci Dma Mod Na Hard Disku 100% radi.ali I Sami Znate Sta To Znaci .dok Nenadjem Nf2(ili Nesto Slicno) Radice Ovako.Nebi Da Menjam Wifi Karticu Kada Extra Radi Posao.Jedino Da Pokusam Da Update Bios,neznam Koliko Bi To Pomoglo??!
Pozdrav Svima
zatoichi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2007, 12:24   #6
tomic radomir
Novi član
 
Član od: 15.3.2007.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Problemi sa MSI kt400

postavi memoriju na 333mhz jer tad radi stabilnije
tomic radomir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
problemi sa tv out-om Djordje Andzic Grafika 12 4.8.2008 0:33
Problemi sa FIFA 06 Stevan Maric Sportske simulacije 11 19.2.2006 23:29
mp3 player sa mmc/sd (znam da je bilo, ali...) xw0lf ŠDK - Foto i audio/video 27 12.2.2006 22:15
Problem Sa Grafikom Branislav Živaljević Grafika 14 4.2.2006 17:19
problemi sa titovim pionirom 110! VeNoM Nosači podataka 7 24.1.2006 1:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com