Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.5.2014, 23:56   #1901
vozar.b
Starosedelac
 
Član od: 25.4.2011.
Lokacija: Kisač (21211) Srbija
Poruke: 1.771
Zahvalnice: 196
Zahvaljeno 430 puta na 407 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
ColdBoot kaže: Pregled poruke
Moja preporuka za Vikings. Solidno urađena sa verovatno malim budžetom. Jedino mi Travis Fimmel nije lego. Van borbenih scena deluje kao da suviše jede one gljive za berzerk, onako, ima tu neku ljiga facu, ko raspali narkić...
odlicna serija, pratim je od pocetka, po meni je on bas odlicno odglumio (kao i svi ostali). svakako preporuka i od mene...
takodje pratim i The Tomorrow People
u pocetku serija onako solidna , ali kako odmice postaje mi bas zanimljiva...
vozar.b je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2014, 2:39   #1902
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: TV serije

^ U mnogim trentucima me mimikom, sitnim pokretima glave više asocira na stondiranog Jamajčanina sa dredovima nego na Vikinga. Možda da mu je friz drugačiji...
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2014, 23:01   #1903
AngeR
Član
 
Član od: 30.1.2011.
Poruke: 433
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 36 puta na 27 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku AngeR
Određen forumom Re: TV serije

Jel mozete da mi preporucite neku seriju slicnu "Sherlock" ili "House" ? Uglavnom da je glavni lik kao Sherlock ili House .
AngeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2014, 23:15   #1904
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
AngeR kaže: Pregled poruke
Jel mozete da mi preporucite neku seriju slicnu "Sherlock" ili "House" ? Uglavnom da je glavni lik kao Sherlock ili House .
Elementary je moderna, mainstream verzija Sherloka. Nisam gledao, kazu da je dobra. U drugoj sezoni.
Psych na istu foru, skoro se zavrsila. Oko sedam sezona ima i kao sa Elementary, nisam mogao dalje od pilota.
Mentalist, najbolja od svih, i definitivno prvu overi
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2014, 23:21   #1905
AngeR
Član
 
Član od: 30.1.2011.
Poruke: 433
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 36 puta na 27 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku AngeR
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Elementary je moderna, mainstream verzija Sherloka. Nisam gledao, kazu da je dobra. U drugoj sezoni.
Psych na istu foru, skoro se zavrsila. Oko sedam sezona ima i kao sa Elementary, nisam mogao dalje od pilota.
Mentalist, najbolja od svih, i definitivno prvu overi
Psych sam vec odgledao super serija . A evo sad cu odgledam pilot od Mentalist. Hvala.
AngeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2014, 1:03   #1906
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Знам да ви овде форсирате нове серије (ја ипак волим тест времена, па увек гледам са размаком од барем пет година) али за три недеље успео сам да одгледам свих седам сезона, пази сад - Buffy: The Vampire Slayer.

Да знам, Бафи, али пре него што одмахнете руком и наставите са Декстером или шта се већ данас гледа, само желим да кажем - ако сте одрастали `90-их, ово је ваша сламка спаса. Сам синопсис, који каже да се група средњошколаца бори против вампира, демона и Пакла, предвођена својим библиотекаром, говори сасвим довољно. Ту је и музика и поприлично мучан сценарио, који је констатно у некаквом контрасту са акционом природом серије. Гледао сам је и ја раније, али тек сада схватам зашто се ова серија налази на баш свакој листи култних ТВ серија испред чак и Твин Пикса! Ово је, једноставно, кул. Одличан епилог. Прва сезона је ђене-ђене, а са експериментисањем се почиње од средине друге сезоне, потпуни turnover. Феноменално.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2014, 1:32   #1907
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: TV serije

^Imas i onu Angel, pa ako ti se svidjala Buffy, samo nastavi. (: Podelili su seriju jer je pomenuti bio popularan, jedino sto nema bas pravi kraj pa moras da se zadovoljis stripom.

Obe serije su mi bile OK. (:
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2014, 2:49   #1908
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Знам да ви овде форсирате нове серије (ја ипак волим тест времена, па увек гледам са размаком од барем пет година)
Nove serije koje su sada na ceni bice na ceni i za pet godina. Ono nije bas toliko tesko pretpostaviti sta ce vredeti u buducnosti...
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2014, 2:57   #1909
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.201
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
AngeR kaže: Pregled poruke
Jel mozete da mi preporucite neku seriju slicnu "Sherlock" ili "House" ? Uglavnom da je glavni lik kao Sherlock ili House .
Nije baš slično na prvi pogled ali zapravo jeste. Pogledaj Monk, dovoljne će biti prve dve epizode da shvatiš koliko je moćna, inteligentna i zabavna serija.
simke85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2014, 3:10   #1910
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.201
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
Highlander kaže: Pregled poruke
Koliko je ovaj novi 24 povezan sa starom serijom? Događaji se nastavljaju ili? Pošto sam gledao možda samo 2 sezone na TV-u, pa mi je mnogo da nadoknađujem sada...
A zašto moraš da gledaš baš najnoviju sezonu 24? Misliš da je ta sezona mnogo kvalitetnija od starih? Da su nove serije\sezone uvek bolje od starijih? Da je cool samo gledati nove serije?

Ako ti se sviđa 24 ne shvatam u čemu je problem da kreneš da polako gledaš od 1. sezone, jedino tako ćeš maksimalno uživati i kad stigneš i do najnovije sezone ako ti se svidi serija.
simke85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2014, 10:50   #1911
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Šteta, ukinuli su Trophy Wife nakon 1. sezone. Po mom mišljenju, odlična komedija, sa odličnom glumom (klinci su malo "onako", dok su stariji glumci - muž, žena i bivše žene - odlični).



The series revolves around Kate, a young, attractive, blonde party girl, who marries a professional middle aged lawyer named Pete. With the marriage comes Pete's two ex-wives, the stern perfectionist doctor, Diane and the flaky, flamboyant new age Jackie, as well as Pete's three children: overachieving good girl Hillary, slacker Warren, and adopted Asian-American son Bert. The series explore the marriage between Kate and Pete, along with the modern family dynamics between them, ex- wives, and their respective children.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2014, 15:32   #1912
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
zvjer kaže: Pregled poruke
nove serije koje su sada na ceni bice na ceni i za pet godina. Ono nije bas toliko tesko pretpostaviti sta ce vredeti u buducnosti...
Дубоко се не слажем са том тврдњом Да додам, рачунам на пет година од последње епизоде - шта тада преживи и живи то је то Такође - све ове нове серије ми се уопште не допадају..
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2014, 15:33   #1913
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
^imas i onu angel, pa ako ti se svidjala buffy, samo nastavi. (: Podelili su seriju jer je pomenuti bio popularan, jedino sto nema bas pravi kraj pa moras da se zadovoljis stripom.

Obe serije su mi bile ok. (:

Наравно, имам и Ејнџела, ту је Корделија, тако да гледам и то али морам да признам да није то-то. Добро је, али...
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2014, 15:51   #1914
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Krenuo sam da gledam Silicon Valley i jako mi se svidela. Nema mnogo 100x prezvakanih fora, a ponekad zna da bude poprilicno smesna. Serija prati programere u 'Silikonskoj dolini' koji pokusavaju da unovce svoj rad i talenat u okruzenju u kojem imaju jaku konkurenciju. Da ne otkrivam previse, slobodno pogledajte, ovo je serija za nas 'kompjuterase' , mozda vam se i svidi
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2014, 22:29   #1915
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Nbc zavrsio sa communityjem Jos ostaje nada da ce je netflix pokupiti.

www.comingsoon.net/news/tvnews.php?id=118106

Vidim da su ukinuli i Revolution, fala bogu pa sam na pola prve sezone batalio, samo bi gubio vreme...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2014, 22:32   #1916
Dark Magician
Veteran
 
Član od: 14.1.2011.
Poruke: 812
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 140 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Episodes kombinuje britanski i američki humor, što nije česta pojava. Matt LeBlanc konačno igra pristojno (samog sebe ). Danas sam odgledao celu treću sezonu, a ja nisam poznat po tome da gledam cele sezone odjednom.
Dark Magician je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2014, 22:41   #1917
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Evo i ja da preporučim nešto

Orphan Black

Baš mi se nešto gledala neka naučna fantastika i naiđoh slušajno na ovo. Sasvim dobra i zanimljiva serija.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2014, 22:57   #1918
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Vidim da su ukinuli i Revolution, fala bogu pa sam na pola prve sezone batalio, samo bi gubio vreme...
Na vreme si odustao posto je prva jos i dobra u odnosu na to kakvom su napravili drugu sezonu.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2014, 23:29   #1919
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Zaboravio sam da pomenem i Almost human, must watch SciFi, detektivska serija kakva treba da bude, tj. Continuum bez smorenih glavnih ortaka policajaca, i naravno bez putovanja kroz vreme Puno humora, puno zezancije koja ce da vam izmami osmeh, savrseno uklopljena futuristicka tehnologija i naravno par poznatih glumaca koji su odradili ekstra posao, ma cak i random likovi koji ginu jako brzo zarad progresa price, svoju jednu recenicu su izgovarali uverljivo CSI, Continuum, malo Robocop i jos ponesto, koktel koji izgleda superprivlacno u ovom vremenu SciFi suse, koktel koji cete pozeleti da popijete na iskap, uz tuznu konstantaciju kada posle pogledate u praznu casu zeleli bi jos, ali FOX ne da, nadajmo se da ce refill doci brzo
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2014, 23:35   #1920
icemama
Veteran
 
Član od: 28.10.2007.
Lokacija: Beograd.
Poruke: 723
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 129 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Vidim da je tema bas popularna, pa reko i ja da vam preporucim nesto.
Ko voli detektivske serije, a ne smeta mu svedski/danski pod obavezno da odgleda seriju The bridge.
Serija je na foru true detective/the killing, slucaj se resava celu sezonu.
icemama je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Serije grafičkih kartica Ilke Grafika 19 14.7.2009 12:40
Španske serije miša topola Cvet kompjutera 20 17.4.2009 18:05
Novi Slax 6.1.0 i zadnji iz serije 6.x laikexpert Slobodni softver 2 14.4.2009 16:25
Nova kamera starije serije westorbit ŠDK - Foto i audio/video 0 18.4.2007 16:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:36.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com