Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.3.2012, 11:00   #281
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

BUMP.

Poceo sam da igram i keca i dvojku prvi put u zivotu, pa da mi stoji tema negde na klik blizu.

U kecu sam warrior, u dvojci sam assassin. Totalni sam noob za H&S tako da cu verovatno ovde da vristim kad mi zatreba pomoc.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2012, 16:58   #282
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Diablo (1 i 2)

Što se prvog dela tiče, trebaće ti već na drugom nivou ako ti se posreći da dobiješ Butchera, naročito pošto igraš sa Warriorom.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2012, 17:28   #283
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Prvi deo ume jako da frustrira... I mene su izludjivale Succubus koje si morao da juris preko cele mape da ih ubijes dok ne ubiju tebe...

Sto se drugog tice, vidi da budes (recimo) 40. lvl kad predjes na Nightmare i 70+ za Hell...ti prvi cinovi kad promenis tezinu su bolni, dok ne nabavis bo5ee iteme, najvise zbog resistance penalty (-40% na Nightmare, -100% na Hell)...moj je savet farmovati bossove dok ti ne dosadi...nabijas lvle i skup5as opremu...

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
BUMP.

Poceo sam da igram i keca i dvojku prvi put u zivotu, pa da mi stoji tema negde na klik blizu.

U kecu sam warrior, u dvojci sam assassin. Totalni sam noob za H&S tako da cu verovatno ovde da vristim kad mi zatreba pomoc.
Koji si lvl sa tim Assassinom i koje skillove furas? Mozda mogu da ti pomognem...
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2012, 19:17   #284
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Diablo - Nisam do Butchera dosao, trenutno sam kod nekog velikog kostura (King Leonidis mislim da se zove). Za sada nisam imao vecih problema, mada ako je Butcher na drugom nivou - propustio sam ga. Ovaj kostur je na trecem, ali mi smeta sto ne znam kolko boss ima healtha vise nego bilo sta drugo.

Diablo II - Assassin sam mislim negde 12 nivo, za sada sve ide glatko, samo sto sam preterao. Od 12 skilova, onaj prvi (za crit rate i jaci napad) mi je na 11. nivou ali za sada mobove ubijam iz 2 udraca Ne znam koji je max dokle moze da se budze skilovi, ali sad sam cim je moglo krenuo da budzim i skill ispod (onaj kojim imas 25% sanse da blokiras napade daggerima, pa sam skinuo shield i sad picim sa 2 bodeza).

Svaki savet / kritika dobro dosla

P.s. Post 666 - dal je moglo u boljoj temi
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2012, 21:06   #285
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Diablo (1 i 2)

Što se keca tiče, ako si na samom početku video lika koji umire ispred ulaza u crkvu i koji posle razgovora sa tobom umre, onda si imao i Butchera na drugom nivou. Mada se to ne dešava uvek, nekad tog lika prosto ne bude, pa umesto Butchera dobiješ nekog drugog glavonju, na nekom drugom nivou. Ali niko nije ni izblzia zayeban kao on, izuzev možda samog Diabla.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2012, 21:15   #286
kapetance
Član
 
Član od: 3.3.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 78
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Diablo - Nisam do Butchera dosao, trenutno sam kod nekog velikog kostura (King Leonidis mislim da se zove). Za sada nisam imao vecih problema, mada ako je Butcher na drugom nivou - propustio sam ga. Ovaj kostur je na trecem, ali mi smeta sto ne znam kolko boss ima healtha vise nego bilo sta drugo.

Diablo II - Assassin sam mislim negde 12 nivo, za sada sve ide glatko, samo sto sam preterao. Od 12 skilova, onaj prvi (za crit rate i jaci napad) mi je na 11. nivou ali za sada mobove ubijam iz 2 udraca Ne znam koji je max dokle moze da se budze skilovi, ali sad sam cim je moglo krenuo da budzim i skill ispod (onaj kojim imas 25% sanse da blokiras napade daggerima, pa sam skinuo shield i sad picim sa 2 bodeza).

Svaki savet / kritika dobro dosla

P.s. Post 666 - dal je moglo u boljoj temi
Uzeo si najtezeg karaktera za igru.
Ako igras kao dual claw assasin obavezno trazi mana i health leach claws, snagu teraj do 90 ili 100 poena,a sve ostalo na health, na magiju i dex nista.
kapetance je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku kapetance na korisnoj poruci:
Rainman (16.3.2012)
Stara 16.3.2012, 21:15   #287
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Nisam imao tog lika ispred crkve :/

Kapiram da sam igrao te 96-e da bi Diablo 1 bio bolja igra od dvojke, ali ovako kad ih igram prvi put jednu pored druge, razlike su velike - u korist dvojke naravno. Sam gameplay je naravno slican, ali sve sitnice koje su mi zasmetale u kecu, u dvojci su ispeglane.

Tako da cu da se fokusiram na dvojku (ne volem da sam rastrzan na 2 igre - pogotovo kad su dosta slicne).

@kapetance: thx, videcu da resetujem statove ako moze. znam da su takvi likovi uglavnom najzeznutiji za igru, al sta cu kad volim ludacki attack rate. Onda mi se cini da ima i najveci DPS, plus sa onim velikim crit rateom. Videcu kako ce da ide
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2012, 21:37   #288
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Diablo (1 i 2)

Odigraj prvo keca, biće ti zanimljivije neke paralele u dvojci, da ti ne spoilujem sad kad već nisi igrao, ali mnogi znaju šta je Cow level. Što se assasina tiče, sve ti je rečeno. Samo neke life&mana steal kljove i bićeš neuništiv.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rocker na korisnoj poruci:
Rainman (16.3.2012)
Stara 16.3.2012, 21:57   #289
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

OK. Video sam odmah paralelu izmedju 2 dela, jer pri pocetku igre sam upao u onaj grad iz prvog dela i tukao se sa nekim mislim prodavcem iz keca. Onda sam oslobodio i onog druida iz kaveza. Mislim znate bolje od mene verovatno o cemu pricam.

Videcu jos, mada me ipak D2 mnogo vise vuce da ga igram. A za asssassina, procitao sam temu, video sam da je spomenut(a) u 3 posta max. Al tu sam gde sam, za sada nije bilo vecih problema, mobovi padaju iz 2 udarca (mada verovatno to i tako treba).

Leech cu morati da nabavim (iskreno, nisam bio siguran da postoji, samo sam se nadao), ali dok sam igrao jedan MMO naucio sam da igram sa karakterom koji ima najmanji defens (po defaultu) nego zivi od leechovanja u PvE-u, ali zato moze da ima najveci DPS, i dosta mi je dobro lezao taj brzi ofanzivni nacin igre (kill or be killed )

Al da ne pametujem ovde ja puno, samo da pitam, koji je max lvl nekog skila, jer ja cu da budzim onaj crit rate dokle god moze ?
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2012, 22:29   #290
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Ja sam skroz zaboravio Diablo 1 mora da se podsetim malo.
Secam se nekog kostura samo , da sam ga nekako na srecu nasao kao boss sa krunom na glavi i da je bacio neki dobar item
I secam se dole u paklu da neki mobovi se deru kao Jenna Jameson kad umiru.
Mora da se podsetim malo
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2012, 22:41   #291
kapetance
Član
 
Član od: 3.3.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 78
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke

Al da ne pametujem ovde ja puno, samo da pitam, koji je max lvl nekog skila, jer ja cu da budzim onaj crit rate dokle god moze ?
Na svaki skill mozes da dodas 20 poena max, s tim sto preko poena iz itema skilovi mogu da idu do 99 (u teoriji). Karakter ide do 99 levela, a ukupno imas oko 120 poena na raspolaganju (questovi).
kapetance je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2012, 23:19   #292
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Diablo - Nisam do Butchera dosao, trenutno sam kod nekog velikog kostura (King Leonidis mislim da se zove). Za sada nisam imao vecih problema, mada ako je Butcher na drugom nivou - propustio sam ga. Ovaj kostur je na trecem, ali mi smeta sto ne znam kolko boss ima healtha vise nego bilo sta drugo.

Diablo II - Assassin sam mislim negde 12 nivo, za sada sve ide glatko, samo sto sam preterao. Od 12 skilova, onaj prvi (za crit rate i jaci napad) mi je na 11. nivou ali za sada mobove ubijam iz 2 udraca Ne znam koji je max dokle moze da se budze skilovi, ali sad sam cim je moglo krenuo da budzim i skill ispod (onaj kojim imas 25% sanse da blokiras napade daggerima, pa sam skinuo shield i sad picim sa 2 bodeza).

Svaki savet / kritika dobro dosla

P.s. Post 666 - dal je moglo u boljoj temi
Hm...jesi malo preterao Moraces da se specijalizujes...kad nisam znao sta je sta, uzimao sam razne skillove, budzio svasta napamet i nisam stigao predaleko...uzmi u obzir i to daa ne moras da maximizujes SVAKI skill koji ti se ucini dobrim, ima onih koji rade fino i sa manjim ulaganjem, pa i 1-point wondera.
Claw Assassin (ili Martial Arts) je malo nezgodan...na Hell je slabiji od ostalih buildova...2 dominantne verzije za Assasina su TrapSin (Traps grana, ocigledno) i KickSin (Dragon Talon grana skillova).
Trapsin je bezbedan, stojis u pozadini i bacas zamke, jak AoE, mahom Lightning dmg, a za sve sto je imuno za Lightning imas Fire Blast i Death Sentry...igras ga kao castera, prakticno, primarno na opremi ti je +Skills...da ne ulazim sad u deta5e.
Kicksin fura Dragon's Talon skill, koji je u sustini kick...jedan od najbrzih boss killera u igri, strasno jak 1v1 ali los protiv gomile...furas IAS (Increased Attack Speed) i Crushing Blow na opremi. Kick mehanika je malo cudna u Diablu 2, ima raznih zvrcki...recimo, dmg za kickove ti zavisi od cizama, ne od oruzja...weapon dmg je potpuno nebitan. Bitni su samo modovi na oruzju i brzina...itd. Kao kicker mozes da nosis koje god oruzje hoces, cak i lukove, imas ogromnu slobodu...
Martial Arts Assassin (Claw Assassin), ono sto si poceo da igras, je zanim5iv build, ali je nesto tezi za igranje od prethodna 2...mozes i da pravis hibrida (Kick/Traps)...
Zadnje sto sam igrao kad sam igrao D2 je upravo Trapsin...neverovatno zabavan gameplay, i tesko je poginuti...i sad cu da je reaktiviram, probudio si mi ze5u da igram.


Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
Što se keca tiče, ako si na samom početku video lika koji umire ispred ulaza u crkvu i koji posle razgovora sa tobom umre, onda si imao i Butchera na drugom nivou. Mada se to ne dešava uvek, nekad tog lika prosto ne bude, pa umesto Butchera dobiješ nekog drugog glavonju, na nekom drugom nivou. Ali niko nije ni izblzia zayeban kao on, izuzev možda samog Diabla.
Zavisno od nivoa tamnice na kome si, questovi koje dobijas mogu da se razlikuju...nekad za isti nivo dobijes 1 quest (i nagradu), nekad drugi...zaboravih sad sta i gde, ali ne dobijes uvek iste questove na svakom prelasku igre...1 od zabavnih zvrcki Diabla 1.

Citat:
kapetance kaže: Pregled poruke
Uzeo si najtezeg karaktera za igru.
Ako igras kao dual claw assasin obavezno trazi mana i health leach claws, snagu teraj do 90 ili 100 poena,a sve ostalo na health, na magiju i dex nista.
Da se nadovezem: u sustini, za 90% likova koje ces praviti u D2 vazi sledece: Strength samo koliko ti treba za najzahtevnije parce opreme (i to kad uracunas bonuse od itema)...dakle, ne pumpaj snagu kao nezdrav samo zato sto igras melee lika, nista ne dobijas time osim nesto malo dmg-a, a ti poeni su mnogo korisniji drugde. Dexterity slicno, osim u par slucajeva: ako igras kao Bowazon (Amazonka sa lukom - onda ti je Dex = dmg), ili ti bas, bas treba AR (Attack Rating) da ne bi masio...ali AR je bo5e naci na itemima, no trositi poene na Dex. Na Energy takodje ne trosi poene. Jedino ako bas ne mozes naci iteme sa manom, a i tad samo u pocetku, dok ne stanes na noge i nadjes prave stvari...cak i kao Sorceresss (izuzetak je Energy Shield sorserica) ili Necromancer. Bo5e gutaj mana potione...
Sto ostav5a Vitality. Tu bi trebalo da strpas svaki poen viska koji ti ostane kad ispunis zahteve opreme...sa HP ne mozes da pogresis, ma sa kojom klasom igras...
Kao Assassin, ako ides na Claws kao oruzje, trebace ti i Dex, uz Str, jer su kandze takvo oruzje...videces vec. Ali, ucini sebi uslugu, juri lakse oklope, Defense ti zaista nije bitan, pogotovo kao Assassinu, ali ces ustedeti hrpu poena ako nosis Hide Armor a ne Gothic Plate...


Uf...toliko toga ima...ako te zanima nesto, pitaj, ovde, na PM, svejedno...u medjuvremenu, svrati ovde pa proucavaj, uci...nesto kao mali database za D2: The Arreat Summit
Mozes da bacis pogled i na ovo: Diablo 2 wiki

Poslednja ispravka: Morca (16.3.2012 u 23:29)
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Morca na korisnoj poruci:
Rainman (17.3.2012)
Stara 17.3.2012, 0:19   #293
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Ja sam u end-game-u (dakle hell) bukvalno igrao sa samo dva skila - surikenima i shadow masterom
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2012, 15:27   #294
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Nabasao sam na nesto zanim5ivo...verovatno ste probali D2MultiRes mod za vece rezolucije, ali je postojao 1 problem - nije bio kompatibilan sa patchom 1.13...bili smo osudjeni da u v1.13 igramo na 800x600. Danas sam naleteo na 1 mali mod koji omogucava igranje u 1024x768 u D2 1.13... ovde mozete skinuti mod. Veoma se lako instaluje (samo se iskopiraju 3 fajla u vas D2 folder, od kojih onaj sa .exe na kraju sluzi za pokretanje igre) i pokrece (dopise se -v113 posle navodnika u Target po5u launch ikonice). Prosto kao pasu5. Radi i na starijim verzijama igre, takodje, ako neko nema MultiRes mod...

Za sada postoji samo 1024x768 varijanta, na zalost, ali je opet bo5e no vanilla 800x600...napravio sam screenshotove na kojima se vidi razlika (primetnija je in game no na slikama), mozete ih videti ovde. Mod je samo za SP...ako sa ovim pokusate da igrate na BattleNet-u, bicete banovani. Cisto da upozorim. Uostalom, kad pokrenete igru preko ovog moda i nema MP opcije...autor je mislio na sve
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2012, 16:42   #295
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Diablo (1 i 2)

Sećam se da sam i ja pre koju godinu bio skinuo neki multires mod, ali to nije radilo kako treba, bilo je nevidljivih zidova i sl. bagova. Naravno da u multiju neće da funkcioniše, jer onda igrači koji ga koriste imaju daleko veću prednost, naročito na full HD i većim rezolucijama...još kad igraju sa likovima koj se bore sa daljine... Šteta što se sam Blizzard nikad nije potrudio da doda nove rezolucije u nekom patchu.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2012, 14:55   #296
CartmanSP
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 99
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 9 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Igram sa sorserkom na hell, imam jos jedan kvest do kraja prvog poglavlja.. Trenutno sam 70 lvl i mnoooogo je za'ebano Prvo sam budzio fire spells.. I onda sam poceo da igram na nightmare i pola njih je imuno.. Pa sam poceo da budzim cold.. I sad na hell ima sve vise onih sto su imuni na fire&cold.. Dobra stvar je sto imam iteme koji ukupno daju +5 na all spells, mada i sa tim lighting mi je slab.. Samo me zanima da li ce da se pojavi neki baja koji ce da bude imun na fire,cold&lighting?! Odma da polomim kompjuter.. Uglavnom stvarno je za*****o.. Kod itema gledam da mi daju + na magije i budzim casting speed.. Sve poene ulazem u helth.. Jel ima neko neki savet sta je jos bitno? Jel postoji jos neka specijalna zona kao cow lvl gde mogu da nabavim dobre iteme?

I glavno pitanje, jel hoce neko da igramo zajedno na bnetu? Od pocetka posto je ova sorserka singleplayer
CartmanSP je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2012, 15:13   #297
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Jel ima nekih dodataka za keca i dvojku da lepse izgleda na danasnjim kompovima + fixevi za widescreen?
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2012, 17:19   #298
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Diablo (1 i 2)

2 posta iznad tvog.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2012, 19:17   #299
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
Patton kaže: Pregled poruke
Jel ima nekih dodataka za keca i dvojku da lepse izgleda na danasnjim kompovima + fixevi za widescreen?
Ako igras sa patchom 1.12 ili ranijim, D2MultiRes mod...ako igras na poslednjoj, 1.13 verziji - D2 1024x768.

Citat:
Igram sa sorserkom na hell, imam jos jedan kvest do kraja prvog poglavlja.. Trenutno sam 70 lvl i mnoooogo je za'ebano Prvo sam budzio fire spells.. I onda sam poceo da igram na nightmare i pola njih je imuno.. Pa sam poceo da budzim cold.. I sad na hell ima sve vise onih sto su imuni na fire&cold.. Dobra stvar je sto imam iteme koji ukupno daju +5 na all spells, mada i sa tim lighting mi je slab.. Samo me zanima da li ce da se pojavi neki baja koji ce da bude imun na fire,cold&lighting?! Odma da polomim kompjuter.. Uglavnom stvarno je za*****o.. Kod itema gledam da mi daju + na magije i budzim casting speed.. Sve poene ulazem u helth.. Jel ima neko neki savet sta je jos bitno? Jel postoji jos neka specijalna zona kao cow lvl gde mogu da nabavim dobre iteme?
Jedno od osnovnih pravila u D2 je da ne forsiras samo 1 tip dmg-a...uvek imaj rezervnu varijantu za slucaj imunih monstera. Fire/Cold Sorc je sasvim ok i dolazi u vise "ukusa"...glavni skillovi u Fire grani su Fireball, Meteor/Firewall a u Cold Blizzard i Frozen Orb...tako da mozes da ih kombinujes. Nema puno creepova koji su imuni na oba (od bitnijih jedino The Countess u onom toweru), ali se desava da se pojavi poneki FI/CI boss...u tom slucaju va5a imati dobrog merca koji ce da se pobrine za to. Pomaze i 1 poen u Telekinesis (verovatno ces ga ionako imati, posto je na sorserici ionako greh ne imati po 1 poen na Teleport i Static Field). Spamujes Telekinesis na FI/CI avetinju da ga prikucas u neki zid, dok ga merc ubija...

Kod itema gledaj sledece stvari: +Skills (sto vise, to bo5e), FCR (Faster Cast Rate - gledaj da imas bar 63%, druga cifra za juriti je 105), Mana/Mana regen, Resists...za preziv5avanje kao Sorc ides ili na Vitality (kao ti) ili na max block...ali fazon je da uvek drzis odstojanje, ofkorz. Baci pogled na ovo, bice ti od velike pomoci...

Sto se farmovanja tice, u Act 1 nemas puno mesta, osim pomenute Countess (za rune) i Andariel, koja je dobra meta za farm. Baci pogled na ovo, pomoci ce ti kod odabira mesta...
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Morca na korisnoj poruci:
CartmanSP (8.4.2012)
Stara 20.4.2012, 13:59   #300
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

E ljudi ja ovo prvi put igram, dual claw assassin, u kandzama i prstenju malo leecha (pored ostalog), i nije bilo vecih problema (dobro Diablo je zeznut za sve pare, al ajd, bilo bi glupo da nije) i upravo sam zavrsio Chatper 4 i odgledao Epilogue.

E sad pitanje.

Kad sam ubio Diabla, i da li to znaci da sam zavrsio pricu oko originalne igre? Tj, dal to znaci da je ovaj Chapter V koji se otvorio ustvari ta ekspanzija "Lord of destruction"? I sad moram da jurim Baala?
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, diablo

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Diablo II pomoc za instaliranje WinnieThePooh Role-Play 6 6.7.2015 22:16
Blizzard Confirms Unannounced Fourth Game, Next-Gen MMO Not Diablo 3 donator99 Mrežne igre 7 25.11.2008 16:28
Diablo umesto Diabla Nash Knight Role-Play 23 6.10.2008 18:48
Diablo II online- pomoc Stojke Mrežne igre 3 26.5.2007 22:58


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com