Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.1.2010, 23:58   #1
m4PoWeR
Član
 
Član od: 31.12.2007.
Poruke: 185
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Nokia 6234 problem sa signalom...

Ovaj problem me pati vec duze vrijeme...kad god me neko nazove ne mogu da pricam normalno sa njim,vec se cujem isprekidano,ja sagovornika cujem normalno ali on moju recenicu cuje u djelovima isprekidano,pa onda moram ponavljati ko budala ...zna li iko kako to da popravim..isto tako signal sam od sebe opada pa se digne do kraja i tako stalno...kad prebacim u samsung d500 karticu sve normalno znaci da je SIM u redu...moze li iko pomoco oko ovog??? hvala unapred
m4PoWeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2010, 1:20   #2
Netza
Član
 
Član od: 19.3.2008.
Lokacija: Nis \ Skoplje
Poruke: 268
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 50 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Netza
Određen forumom Re: nokia 6234 problem sa signalom...

Citat:
m4PoWeR kaže: Pregled poruke
Ovaj problem me pati vec duze vrijeme...kad god me neko nazove ne mogu da pricam normalno sa njim,vec se cujem isprekidano,ja sagovornika cujem normalno ali on moju recenicu cuje u djelovima isprekidano,pa onda moram ponavljati ko budala ...zna li iko kako to da popravim..isto tako signal sam od sebe opada pa se digne do kraja i tako stalno...kad prebacim u samsung d500 karticu sve normalno znaci da je SIM u redu...moze li iko pomoco oko ovog??? hvala unapred
Na kojoj si mrezi ?
Netza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2010, 1:50   #3
m4PoWeR
Član
 
Član od: 31.12.2007.
Poruke: 185
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Question Re: nokia 6234 problem sa signalom...

M:TEL BanjaLuka...sto?
m4PoWeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2010, 2:04   #4
Netza
Član
 
Član od: 19.3.2008.
Lokacija: Nis \ Skoplje
Poruke: 268
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 50 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Netza
Određen forumom Re: nokia 6234 problem sa signalom...

Citat:
m4PoWeR kaže: Pregled poruke
M:TEL BanjaLuka...sto?
Uh mislio sam da je srbija u pitanju, pa pazi ne moras odmah da krivis telefon, to se meni desavalo u nasoj mrezi dok sam bio na postpeidu a i dan danas mi signal tako slabi i jaca naizmenicno, ne treba toliku frku da dizes oko toga, ja mislim. Ne postoji u telefonu opcija za signal niti bilo sta sto ti trazis, jedino moguce resenje je da nosis u servis i sl. Meni se tako desavalo isto, ali sam bar znao zasto je, ispao je par puta i to onako dobro...
Netza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2010, 2:08   #5
m4PoWeR
Član
 
Član od: 31.12.2007.
Poruke: 185
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Question Re: nokia 6234 problem sa signalom...

Citat:
Netza kaže: Pregled poruke
Uh mislio sam da je srbija u pitanju, pa pazi ne moras odmah da krivis telefon, to se meni desavalo u nasoj mrezi dok sam bio na postpeidu a i dan danas mi signal tako slabi i jaca naizmenicno, ne treba toliku frku da dizes oko toga, ja mislim. Ne postoji u telefonu opcija za signal niti bilo sta sto ti trazis, jedino moguce resenje je da nosis u servis i sl. Meni se tako desavalo isto, ali sam bar znao zasto je, ispao je par puta i to onako dobro...
Aha..ok onda...a jel se moze nesto napraviti preko nekog programa da pojaca signal ili slicno ili neki firmware da stavim drugi u njega i to..?
m4PoWeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2010, 2:15   #6
Netza
Član
 
Član od: 19.3.2008.
Lokacija: Nis \ Skoplje
Poruke: 268
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 50 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Netza
Određen forumom Re: nokia 6234 problem sa signalom...

Citat:
m4PoWeR kaže: Pregled poruke
Aha..ok onda...a jel se moze nesto napraviti preko nekog programa da pojaca signal ili slicno ili neki firmware da stavim drugi u njega i to..?
Pokusaj sa tim obavezno, mada mislim da nece moci da pomogne, mislim da je to pre hardverski nego softverski problem, ali nista nece da skodi ako apdejtujes. Ne bi rekao da ima program, poslednja nada ti je mozda full flash u servisu nesto tipa master reset. Naravno pre toga napravi bekap svih fajlova. Aj apdejtuj pa javi
Netza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2010, 20:09   #7
m4PoWeR
Član
 
Član od: 31.12.2007.
Poruke: 185
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Question Re: nokia 6234 problem sa signalom...

Citat:
Netza kaže: Pregled poruke
Pokusaj sa tim obavezno, mada mislim da nece moci da pomogne, mislim da je to pre hardverski nego softverski problem, ali nista nece da skodi ako apdejtujes. Ne bi rekao da ima program, poslednja nada ti je mozda full flash u servisu nesto tipa master reset. Naravno pre toga napravi bekap svih fajlova. Aj apdejtuj pa javi
Pokusao sam,stavio sam verziju 05.60 najjnovija verzija za njegov firmware preko Phoneixa..ali opet ista stvar...idalje kad pricam sagovornik me necuje dobro..samo isprekidano...
m4PoWeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Čudan problem sa monitorom anadjin Grafika 0 6.1.2010 10:56
Problem sa renderingom u igrama SLR86 Kvarovi 17 27.11.2009 11:08
Problem sa TASKBAROM Dapper Operativni sistemi 6 11.12.2008 17:01
Avetinjski direktorijum! (žestok problem sa file systemom) obZen Operativni sistemi 5 13.11.2008 14:50
Problem sa startovanjem igrica Chemist Akcione igre 6 27.1.2008 10:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com