Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.9.2009, 15:47   #61
Marko93
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon iz više klase?

Samo da znate, na iPhone GPS ne dere kredit, jer je izasao iGo program za navigaciju koji ima u memoriji telefona ucitane mape cele Evrope, koje su savrsene, ukljucujuci mape Srbije i Beograda.

I iPhone je lep jer ima jednostavan izgled. Lepota je u jednostavnosti, a ne u ne znam kakvoj sminci...
Marko93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2009, 16:36   #62
nigrutin87
Član
 
Član od: 11.5.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 180
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 88 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon iz više klase?

Mislim da u ovoj temi zapostavljate HTC. Ipak za mene oni predstavljaju najkvalitetnije i najbolje smart telefone sa vrhunskom izradom i kvalitetnim funkcijama i softverom. Ja imam htc p3300, jeste da je stariji model, ali ima apsolutno sve što mi je potrebno. Touch HD i Touch PRO 2 su vrh pda uređaji. Ja bi pre njih uzeo nego iphone, ali to je moje mišljenje i stav.
nigrutin87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nigrutin87 na korisnoj poruci:
todos (6.9.2009)
Stara 5.9.2009, 17:19   #63
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Koji telefon iz više klase?

Citat:
Marko93 kaže: Pregled poruke
Samo da znate, na iPhone GPS ne dere kredit, jer je izasao iGo program za navigaciju koji ima u memoriji telefona ucitane mape cele Evrope, koje su savrsene, ukljucujuci mape Srbije i Beograda.

I iPhone je lep jer ima jednostavan izgled. Lepota je u jednostavnosti, a ne u ne znam kakvoj sminci...
Izostavih jedno slovo, na gprs sam mislio ako se koristi safari, greska.

A sto se tice htc telefona, rekao je da ga ne interesuje win mobile platforma, mada je htc vrhunski telefon takodje, mada nije toliko popularan kod nas. Nosao sam par dana jedan, perverzija od uredjaja, jedino mu je nedostajao dvd rezac, ostalo je sve imao, a kako i ne bi kad je 800e bio, e sad se ne mogu sjetiti koji tacno model je bio.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2009, 23:12   #64
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon iz više klase?

Citat:
JovanK kaže: Pregled poruke
Izostavih jedno slovo, na gprs sam mislio ako se koristi safari, greska.

A sto se tice htc telefona, rekao je da ga ne interesuje win mobile platforma, mada je htc vrhunski telefon takodje, mada nije toliko popularan kod nas. Nosao sam par dana jedan, perverzija od uredjaja, jedino mu je nedostajao dvd rezac, ostalo je sve imao, a kako i ne bi kad je 800e bio, e sad se ne mogu sjetiti koji tacno model je bio.
Ne obazirite se samo na mene, tema neka bude o skupljim telefonima, fino bi bilo da zaživi
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2009, 8:56   #65
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Koji telefon iz više klase?

Citat:
nigrutin87 kaže: Pregled poruke
Mislim da u ovoj temi zapostavljate HTC. Ipak za mene oni predstavljaju najkvalitetnije i najbolje smart telefone sa vrhunskom izradom i kvalitetnim funkcijama i softverom. Ja imam htc p3300, jeste da je stariji model, ali ima apsolutno sve što mi je potrebno. Touch HD i Touch PRO 2 su vrh pda uređaji. Ja bi pre njih uzeo nego iphone, ali to je moje mišljenje i stav.
Klinci stvarnio svaka cast , a i Tvoja Visosti. I treba da tema bude o vrhunsklim telefonima. Da citiram Nigrutina. Ej ljudi niko ne pominje HTC on je tata svima a svi ostali pa i i phone je mama. Ama bas da se niko ozbiljno ne osvrne na HTC. I ja posle lomova i velikih ulaganja u razne gedgete koji mi olaksavaju zivot, nestrpljivo ocekujem da zamenim moju savrsenu W 950- icu, sa nekim HTC, ili eventualno Samsungovom high-teck serijom. Ne vidim bre nista od toga. I phone je bezobrazluk, mislim na cenu. A za ostale samo Ocuh.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2009, 12:06   #66
dile
Starosedelac
 
Član od: 20.1.2008.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 1.352
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 226 puta na 164 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon iz više klase?

Tacno tako. Za Iphonom je dignuta prasina iako kako todos rece osim toucha koji valja na njemu i imaga na pretek ostale funkcije su nestale...
dile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2009, 12:53   #67
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Koji telefon iz više klase?

Citat:
dile kaže: Pregled poruke
Tacno tako. Za Iphonom je dignuta prasina iako kako todos rece osim toucha koji valja na njemu i imaga na pretek ostale funkcije su nestale...
Reklama proizvod prodaje, mada ruku na srce iPhone je napravio bum sto se tice ekrana, kvaliteta izrade, bogatstva i kvaliteta aplikacija.,. Evo recimo ja u servisu imam htc tuch diamond koji se prodaje ima 3 mjeseca i niko da gotovo i nije upitao za njega, ma ni pogledao ga. Jednostavno to ljudi kod nas nisu navikli da koriste.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2009, 20:07   #68
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon iz više klase?

opet se vracam na staro... OPERATIVNI SISTEM... tu je glavna caka zasto iPhone razvaljuje...

Nokia dok se drzi simbiana u toj klasi nema sta da trazi vise... HTC poceo android i to je extra... Erikson se uvatio za Win i to je glupo...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2009, 21:02   #69
speedy323
Banned
 
Član od: 7.6.2009.
Lokacija: 0k0lInA xP
Poruke: 220
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 8 puta na 8 poruka
Wink Re: Koji telefon iz više klase?

i ja mislim da ericson ide samo na gore i gore....
speedy323 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2009, 22:48   #70
dile
Starosedelac
 
Član od: 20.1.2008.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 1.352
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 226 puta na 164 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon iz više klase?

Pa da se ne lazemo i npr. Omnia i900 ima Windows sto nije za bataliti.
@JovanK - Koja ti je cena tog HTCa. ako neces ovde javi na PM.
Eh Android je dobar samo jos nije dovoljno podrzan od strane third party-ja kao i npr. Blackbery(Storm touch).
dile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2009, 12:58   #71
nightflier
Veteran
 
Član od: 4.3.2008.
Lokacija: Zemun, za sada
Poruke: 580
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon iz više klase?

HTC Diamond 2 se kreće oko 53000. Što se mene tiče, čekam da se pojave telefoni sa Winmobile 6.5 - što će biti negde u oktobru. Pre toga se ne isplati kupovati smart telefon. Mada, najbolje što trenutno postoji od smartova je Omnia 2, ali pretpostaavljam da će joj cena biti oko 1000 eura. Doduše, u poslednje vreme se LG telefoni nameću kao zanimljiva rešenja. New Chocolate izgleda sjajno. Nemaju pametan OS, ali ga jako uspešno simuliraju, a meni ne treba ništa više od dobrog plejera i čitača dokumenata - editovanje radim na laptopu ako baš zatreba da se radi u hodu.
nightflier je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2009, 13:33   #72
Skols
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Tatooine
Poruke: 1.527
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 348 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon iz više klase?

imam ja na mom Asusu WM 6.5
Skols je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2009, 16:39   #73
dile
Starosedelac
 
Član od: 20.1.2008.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 1.352
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 226 puta na 164 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon iz više klase?

Citat:
nightflier kaže: Pregled poruke
HTC Diamond 2 se kreće oko 53000. Što se mene tiče, čekam da se pojave telefoni sa Winmobile 6.5 - što će biti negde u oktobru. Pre toga se ne isplati kupovati smart telefon. Mada, najbolje što trenutno postoji od smartova je Omnia 2, ali pretpostaavljam da će joj cena biti oko 1000 eura. Doduše, u poslednje vreme se LG telefoni nameću kao zanimljiva rešenja. New Chocolate izgleda sjajno. Nemaju pametan OS, ali ga jako uspešno simuliraju, a meni ne treba ništa više od dobrog plejera i čitača dokumenata - editovanje radim na laptopu ako baš zatreba da se radi u hodu.
Pa ne mroas da cekas. Kupi mob. sa WM6.1 i uradi upadate na WM6.5.
BTW. WM6.5 je vec izasao.

Poslednja ispravka: dile (7.9.2009 u 16:48)
dile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2009, 17:20   #74
Skols
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Tatooine
Poruke: 1.527
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 348 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon iz više klase?

Citat:
dile kaže: Pregled poruke
Pa ne mroas da cekas. Kupi mob. sa WM6.1 i uradi upadate na WM6.5.
BTW. WM6.5 je vec izasao.
razne beta verzije da,prava valjda za mesec-dva
Skols je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2009, 17:34   #75
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Koji telefon iz više klase?

Citat:
dile kaže: Pregled poruke
Pa da se ne lazemo i npr. Omnia i900 ima Windows sto nije za bataliti.
@JovanK - Koja ti je cena tog HTCa. ako neces ovde javi na PM.
Eh Android je dobar samo jos nije dovoljno podrzan od strane third party-ja kao i npr. Blackbery(Storm touch).
Cijena HTC-a je 450e, touch diamond je u pitanju.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2009, 17:50   #76
igne
Član
 
Član od: 28.10.2006.
Lokacija: Subotica
Poruke: 199
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 11 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon iz više klase?

Citat:
dile kaže: Pregled poruke
Tacno tako. Za Iphonom je dignuta prasina iako kako todos rece osim toucha koji valja na njemu i imaga na pretek ostale funkcije su nestale...
hm, pitam se da li si nekad imao iPhone pa samo prepisujes misljenje za touch a ostalo je izvikana prasina al dobro.. ja kao vlasnik iPhone-a 3g mogu da kazem da sam promenio mnooogo telefona, od Nokie da ih sve ne nabrajam eto npr da spomenem N95 8gb, Sonyericsson X1 Xperia koja je HTC hardware sa win mobile os ali je spooor do zla boga, totalno nezanimljiv telefon koji cak ni ne pruza najnormalnije funkcije da budu jednostavne za koriscenje tipa pisanja sms-a jer dok nedodjes do opcije pisanja poruka sa stylus-om pa tek onda pocnes da koristis qwerty smoris se ali eto panel aplikacije koliko-toliko jos malo i razbijaju monotoniju koju imaju svi win mobile telefoni a i HTC, nedostatak accelometer-a koji ima vec svaki noviji dumb telefon.. HTC touch HD je nesto naj pribliznije ozbiljnom komunikacionom uredjaju sa kvalitetnim display-om ali sam os dosta ogranicen, cak je i X1 ispred njega, prosto iz razloga sto brzo dosadi i aplikacije koje se mogu naci za win mobile jednostavno nisu toliko korisne osim recimo Office koji se dobije u X1 sa professional windows mobile, za razliku od iPhone-a koji nije bez razloga postao jedan od najtrazenijih i napopularnijih telefona po misljenju korisnika, brz, jednostavan, korisan u svim segmentima osim eventualno za poslovne ljude kojima je potreban Office ali za prvu pomoc i na iPhone postoji Quick Office koji ce odraditi nesto po potrebi, jedinstven touch koji reaguje na iskljucivo toplotu ljudske koze preciznije prstiju 90% za razliku od ostalih konkurenata koji reaguju na bilo kakav dodir (citaj pritiskanje) sa bilo kakvim predmetom, a o aplikacijama koje su za najobicnijeg korisnika savrsene da ni ne govorim, kastom korisnici od svog ljubimca mogu da naprave cudo, i najveci nedostatak (navigacija) koji je bio do nedavno prisutan je odlicno resen sa iGO My Way koji ima najbolje mape medju svim navigacionim software-ima i sada je ovo kompletan telefon koji moze da zadovolji i najizbirljivije kupce i po fukcionalnosti i po izgledu toliko od mene
igne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2009, 17:56   #77
igne
Član
 
Član od: 28.10.2006.
Lokacija: Subotica
Poruke: 199
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 11 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon iz više klase?

Citat:
JovanK kaže: Pregled poruke
Cijena HTC-a je 450e, touch diamond je u pitanju.
malo skupo.. ima za mnooogo jeftinije
igne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2009, 18:42   #78
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Koji telefon iz više klase?

Citat:
igne kaže: Pregled poruke
malo skupo.. ima za mnooogo jeftinije
ma to je nesto u full paku sa godinom garancije.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2009, 18:50   #79
igne
Član
 
Član od: 28.10.2006.
Lokacija: Subotica
Poruke: 199
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 11 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon iz više klase?

full pak se podrazumeva ali je i onda jako puno, kod mene u subotici za 280 iz nemacke koliko pozelis..
igne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2009, 19:27   #80
dile
Starosedelac
 
Član od: 20.1.2008.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 1.352
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 226 puta na 164 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon iz više klase?

@igne- Nisam imao. Ali mi rodjak drzi profavnicu telefona pa sam se dugo igrao sa njima. Pa sto jest, jest touch na njmu odlicno reaguje, ali Iphone ni jedan nema Handrecognition. Sad se moze reci pa kome treba jos to. Medjutim nekada bas obrises i iscistis toocuhscreen i ponovo prsti, ali olovkicom je malo elegantnije. A cak mozes i Paintom da se zanimas. Eh kamere na Iphonu su stvarno tuzne( bez noga kome ce jos kamera nafonu. Imam zato digitalni fotoaparat) u poredjenju sa konkurentima pa i kada se koristi Cycoder. Da FM prijemnik je takodje izostavljen, ali kome to ne smeta neka izvoli....
dile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Najkvalitetniji muzički format je... Master Neo Audio softver 301 19.1.2013 22:56
Lik iz igre koji vas je najvise uplašio Daredevil 2 O igrama uopšte 288 23.11.2011 16:27
Koji antivirus Milos Bozic Zaštita 118 31.5.2007 12:48
Koji program vadi samo melodiju iz pesme (znaci bez pevanja, samo melodija). Firebolt Aplikativni softver 15 6.2.2007 17:30
Uzeo bih IrDA na USB2.0 - koji je najbolji ??? Ilic Marko Komunikacioni uređaji i umrežavanje 3 23.2.2006 19:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com