Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.9.2013, 19:34   #1
bojan.lfc
Novi član
 
Član od: 21.9.2013.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Exclamation amd driver has stopped responding

pozdrav ljudi, uzeo sam na leto novi racunar u pc practicu, i javlja mi se konstantno problem kod nekih igrica... prilikom igranja Assassins Creed Revelations desava se da igra zapuca, ekran zacrni na pola sekunde i ponovo nastavi sa normalnim radom... dok na primer need for speed zapuca ali me skroz izbaci iz igre sa porukom: "amd driver has stopped responding and has successfully recovered".... opet kod nekih igara uopste nema tog problema kao sto je Assassins Creed III ili Far Cry 3... kod NBA i PESa taj problem se desi jednom u mesec dana... u pitanju je hd7750 ddr5... na sajtu amdsupport ima hiljadu razloga za takav problem, s obzirom da sam driver sweeperom obrisao stare i instalirao najnovije drajvere i isto se desava otpisao sam ovu varijantu...
da li moze da ima veze sa tim sto je stariji CRT monitor...? ili da je lose napajanje...? ili mozda da probam da reinstaliram windows, sedmica professional 64bit je u pitanju skinuo sam ga sa nekog sajta od faksa, moze li to biti problem...? nekako mi ne lici na hardverski problem s obzirom da je nov racunar, jedino kazem ako su mi stavili neku kinezaru od napajanja...
bojan.lfc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Display driver stopped responding and has recovered Djuki Kvarovi 22 15.7.2013 21:20
Display driver stopped responding Hephaestus Kvarovi 6 11.11.2012 5:02
Display driver stopped responding and has recovered zarma Kvarovi 28 12.2.2011 15:55
Display driver amdkmdap stopped responding? -gagy- Grafika 5 26.4.2010 13:07
PROBLEM display driver nvlddmkm stopped responding and has successfully recovered mrznovce Grafika 11 13.4.2009 13:07


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com