Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > O SK-u uopšte

O SK-u uopšte Opšta rasprava o izgledu i sadržaju časopisa.
Primedbe, predlozi i pohvale su dobrodošli!

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.2.2006, 22:30   #21
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.082
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: A GeForce4?

Citat:
Alexandar kaže:
ovo je vreme besparice, mnogi nemaju novca za investiranje u nove delove za komp
Nemam ni ja, pa opet nekako presipanjem iz šupljeg u prazno uspevam koliko-toliko da održim korak (koji doduše sve više kaska za aktuelnim trendovima al šta ćeš).
PC gejming je poprilično skupa rabota te ko toga nije svestan, bolje da batali odma... ja sam batalio, igram samo starije igre (doduše nadam se da će mi NWN2 ikako raditi) i super mi je...
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2006, 18:39   #22
NenadN
aka Shon3i
 
Avatar korisnika NenadN
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 2.246
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 191 puta na 129 poruka
Određen forumom Re: A GeForce4?

Mislim da svako moze sebi da priusti FX5200 ili Radeon 9200 mada. Ja se nalozio ko mlad majmun na Silent Hill. Posto sam tada bio verni ponosnik graficke Ge-Force 2 mx 400/400 i igrao sam sve. Kada je izasao SilentHill 3 e onda sam tek osetio sta me ceka. U SK 10/2004 opis za SH4 gde stoji pozeljna graficka kartica 32mb rama. Ja trk da nabavim kad ono razocarenje u readme fajlu minimum 64mb-ram i nikako geforce mx. HVALA REDAKCIJI SK ZBOG OVOGA KADA SAM ISAO DA KUPIM IGRU ZAMALO DA ME ZGAZI TRAMVAJ
NenadN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2006, 17:10   #23
Tornado
Član
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 366
Zahvalnice: 126
Zahvaljeno 65 puta na 50 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Tornado
Određen forumom Re: A GeForce4?

Citat:
holodoc kaže:
Ma nisam ja u mojoj poruci mislio da na GF4 kartici igram Quake 4! Hteo sam samo da kažem da bi bilo dobro samo na neki način nagovestiti da li neka igra (naravno da ne zahtevaju sve igre PixelShader 3.0 model i obaranje recorda u broju potrebnih MTexela) može i da se odigra na GForce 4 kartici a dokazano je da dosta najnovijih igara može da se potera na GF4.
Evo primera. Neko bi pomislio na Need for Speed Mosta Wanted nema šanse da se igra na GF4 kartici ali nije tačno. Uz malo više RAM-a i dobar CPU igra radi dosta dobro iako malo ružnjikavo.

Ja imam GF4Ti i most wanted mi radi opusteno sve na max(resolution 1024x768). Na obicnom vredi da se igra samo ako stavis na low
Tornado je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2006, 18:51   #24
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: A GeForce4?

Citat:
NenadN kaže:
Mislim da svako moze sebi da priusti FX5200 ili Radeon 9200 mada. Ja se nalozio ko mlad majmun na Silent Hill. Posto sam tada bio verni ponosnik graficke Ge-Force 2 mx 400/400 i igrao sam sve. Kada je izasao SilentHill 3 e onda sam tek osetio sta me ceka. U SK 10/2004 opis za SH4 gde stoji pozeljna graficka kartica 32mb rama. Ja trk da nabavim kad ono razocarenje u readme fajlu minimum 64mb-ram i nikako geforce mx. HVALA REDAKCIJI SK ZBOG OVOGA KADA SAM ISAO DA KUPIM IGRU ZAMALO DA ME ZGAZI TRAMVAJ
Silent Hill 3 je zahtevao vec shadere, a ja sam tada imao GF4MX. Posto sam veliki ljubitelj ove igre, otrcao sam sutradan i kupio FX5200. Slazem se da je suludo pratiti danasnje trendove sto se kompjuterske tehnologije tice; ali isto tako, sa jednim ATI-jem 9550 (nov 65e) mogu se startovati sve igre koje su izasle do sada... na primer, presao sam NFSMW (skoro sve na high) bez problema i F.E.A.R (sve na mediumu) opet, bez problema.
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2006, 20:06   #25
NenadN
aka Shon3i
 
Avatar korisnika NenadN
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 2.246
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 191 puta na 129 poruka
Određen forumom Re: A GeForce4?

Citat:
Patton kaže:
Silent Hill 3 je zahtevao vec shadere, a ja sam tada imao GF4MX. Posto sam veliki ljubitelj ove igre, otrcao sam sutradan i kupio FX5200
Da ali je tada FX5200 bio skuplji pa sam morao da sacekam skoro godinu dana da bih igrao SH3/4 tj kad je izasla cetvorka tek sam onda resio da kupim FX5200
NenadN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
GeForce4 MX 440-SE VGA Bios Update namco Grafika 2 21.1.2006 22:00


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com