Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Sadržaj novog broja SK

Sadržaj novog broja SK Pružamo vam priliku da nekoliko dana pred izlazak novog broja pogledate i prokomentarišete njegovu naslovnu stranu i sadržaj

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.2.2009, 1:14   #121
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 02/2009

Citat:
Đorđe Turjačanin kaže: Pregled poruke
@Dekip E kad bi pisali samo o PC igrama ne bi imali šta da pišu.I ne vjerujem da je to on progruao
Citat:
Dekip kaže: Pregled poruke
Ja verujem.
Kuzmanovic ima vrlo istanchan ukus shto se tiche igara, tako da je malo verovatno da je on progurao konzole u SK (a svi znamo kakve se sve igre provlache tuda). Ako bih za ikoga i rekao tako neshto, to bi pre bio G.J. i V.P.

Ne mozesh se boriti sa vetrenjachama, mnogi vlasnici konzola i kupuju SK da bi se informisali o igrama.
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2009, 7:24   #122
nikolam
Član
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 444
Zahvalnice: 89
Zahvaljeno 69 puta na 60 poruka
Post Re: Svet kompjutera 02/2009

Citat:
flamingos kaže: Pregled poruke
Veoma zanimljiv broj,upravo sad ga kupio cim se oslobodio svih obaveza..i opet ona fora "nije igra meseca"
Mene to u principu nervira na naslovnoj strani. To je sasvim lepo mesto
da se stavi neka druga korisna vest na naslovnu. Ali pošto dobar deo ljudi
voli u SK opise igrica, možda i ima smisla.
Jedino mi to ponovno ponavljanje "Nije igra meseca" smeta al opet preživećemo i tako..

@Chivan
Citat:
Zaključak je da ti pojma nemaš o tehničkoj pripremi broja.
Pa i ne moram da znam ništa o tome. Mi čitamo i prenosimo vam ono što vidimo
na kioscima. That`s all. Primećeno preveliko skraćivanje. Javljeno.
Ispravljeno u novom broju. Čitaoci srećni.
Ne treba tehničke primedbe dočekivati "na nož".

Citat:
Naglasak je na "otprilike", jer nije moguće tačno obrezati svaki primerak.
Pa da, niko ne kaže da mora da je sve idealno. Samo da skraćivanje naslovne ne bude preveliko jer onda suviše upada u oči.
nikolam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2009, 13:00   #123
Ninoslav
Veteran
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 632
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 235 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko AIM-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Yahooa korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Skypea korisniku Ninoslav
Određen forumom Re: Svet kompjutera 02/2009

Pismo meseca je totalni promasaj! Emo klinac, kome je svaka druga rec na engleskom (valjda radi pojacanja dozivljaja) pljuje lokalnog dilera i Vistu...

Nije nego! Kupis racunar od 700 evra u 2008. godini koji (verovatno) na sebi ima "Vista certified" logo i zalis se sto ti OS star 8 godina ne radi, sa SP1 (?!)...

I sta sad, MK i on su kul sto pljuju Vistu? Bolje da je decku predlozio da stavi Win7, na primer, ako vec hoce da preskoci Vistu...
Ninoslav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2009, 13:39   #124
PsyDuck
Veteran
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: Celeblast
Poruke: 899
Zahvalnice: 88
Zahvaljeno 126 puta na 102 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku PsyDuck
Određen forumom Re: Svet kompjutera 02/2009

prelistah na brzu brzinu ovaj broj,chini mi se da je u pitanju gurmanska pljeskavica u odnosu na standardnu sojinu ["made by McDonald's"] iz januara meseca tekutje godine...
PsyDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2009, 14:19   #125
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 02/2009

Hmmmm... s obzirom na to da imam preko 100 kila, mnogo mi se sviđaju takve alegorije
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2009, 17:00   #126
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 02/2009

Citat:
Ninoslav kaže: Pregled poruke
I sta sad, MK i on su kul sto pljuju Vistu? Bolje da je decku predlozio da stavi Win7, na primer, ako vec hoce da preskoci Vistu...
Ja ne razumem kakve ovo veze ima sa temom? I kakav ti je predlog da stavish win7, kada se on josh i ne prodaje
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2009, 17:13   #127
Petar
Član
 
Član od: 1.2.2006.
Lokacija: Beograd,Vracar
Poruke: 137
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 33 puta na 7 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Petar
Određen forumom Re: Svet kompjutera 02/2009

Moje misljenje je da je SK zadrzao neki svoj imidz,mada sam u poslednje vreme jako razocaran igrama koje se pojavljuju....Naime,davno nisam video igru koja mi je i na drugi pogled delovala zanimljivo...Izlaze sve neke igre srednjeg kvaliteta...Jedina stvar koja mi je malo bzvz to je pokoji oglas neceg totalno levog,sto nema veze sa IT-om,i tako lepo bleji nasred casopisa preko cele strane...Sve u svemu,Sk je po meni naj casopis,bezobzira na manje zamerke...
Petar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2009, 18:33   #128
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Svet kompjutera 02/2009

Sta kasne sa online verzijom? Kad ce biti?
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2009, 18:51   #129
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.414
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 02/2009

Pocetkom marta valjda.

Online verziju treba vise posmatrati kao arhivu prethodnih brojeva.

P.S.
Mada... da se ispravim. Preview februarskog broja jos nije postavljen (naslovi i prvih par recenica o svakom clanku), mada bi trebalo.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2009, 19:31   #130
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 02/2009

Meni malo nedostaju one sitne najave igara koje su bile uz ivice clanaka od pre par godina.Ponekad,kad listam stare brojeve,gledam sta je uopste izaslo,a sta odigrano.
A,da,neretko ti treba nekoliko razlicitih recnika da bi procitao tekst koji je napisao MK,pored nekoliko razlicitih kjiga iz mitologije isl.

Poslednja ispravka: Dekip (2.2.2009 u 20:03)
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2009, 0:05   #131
Hich
Član
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 168
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 33 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 02/2009

Citat:
DBrave kaže: Pregled poruke
vidim da se pise o doti
jako pohvalno, srbiju je totalno zahvatila dota groznica i trenutno je najigranija multiplejer igra (naravno wow je van svih konkurencija )
mozete slobodno da napisete u nekom narednom broju i nesto vise, tipa da opiste osnovnu mehaniku, ili da pisete o nekim zanimljivostima, kao kada je counter bio na vrhuncu popularnosti...
Ma ajde mani se toga... Još mi treba sk sa sa opisom osnovne mehanike dote, najpopularnijih profila na fejsbuku, i sličnim bezvezarijama.
Hich je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2009, 14:18   #132
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 02/2009

Citat:
Dekip kaže: Pregled poruke
Meni malo nedostaju one sitne najave igara koje su bile uz ivice clanaka od pre par godina.Ponekad,kad listam stare brojeve,gledam sta je uopste izaslo,a sta odigrano.
A,da,neretko ti treba nekoliko razlicitih recnika da bi procitao tekst koji je napisao MK,pored nekoliko razlicitih kjiga iz mitologije isl.
Ah, ta prošla vremena... ono naše što nekad bejaše... Nekada je bilo dovoljno materijala da se pišu duže najave, a sa strane i kraće vesti. Danas je, nažalost, gejming industrija u popriličnoj recesiji pa se jedva nakupi materijala za duže tekstove.
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2009, 17:05   #133
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 02/2009

Obično ćutim i gutam izjave za valjanje od smeha i netačne informacije kojih je SK u poslednje vreme sve više i više ali iskreno rečeno ovomesečni biseri su pravi "foršpil" za jedno veoma tanacko iz-lag-anje.

Daklem... Nisam picajzla koja kuka zato što mu umetak kad otvori SK upada u pogrešno oko ako ne duva Košava ili zato što baš naleti prvo na reklamu za muški donji veš kad otvori SK ali sam picajzla kada su u pitanju stvari koje su napisane u časopisu a koje jednostavno nisu tačne ili koje iz aviona "smrde" na nestručnost ili neinformisanost autora

Kao prvo...Sve veći broj tekstova u časopisu je skoro čist copy-paste iz online enciklopedija koje se tematikom bave ili uopšteno ili su proizvod širokih narodnih masa koje imaju običaj da po principu "napiši šta ti padne na pamet" žvrljaju svakakve gluposti bez imalo rezerve i zdravog razuma a o stručnosti da i ne pričamo. U čak nekoliko tekstova novog broja relativno lako ćete prepoznati kompletne pasuse prenete sa Wikipedie uz donekle unakažavanje originala čisto da prepisivanje ne bi bilo toliko očigledno. Pa zar je to poenta jednog časopisa? Da se članci sastoje od tekstova sažvakanih sa Wikipedie i ostalih online enciklopedija? Pa onda mi je u svakom slučaju lakše da bez i jednog jedinog dinara lepo odem na te iste enciklopedije i potražim šta me interesuje a da pri tome ne puknem i dodatan novac da bih čitao sažvakavanje Dovoljno sam čvrst da pretrpim golu istinu na internetu bez potrebe da je neko "išpikuje" eufemizmima zar ne Neko će sada da se zapita šta ja zapravo hoću? Hoću da pročitam tekst koji zrači osećajem da je autor koji je napisao tekst siguran u to što je napisao i da tekst sadrži pre svega tačne informacije i njegova iskustva u tome što je opisivao. Ništa više... Ako želim da pročitam šta o nekom fenomenu misli Kinez koji se slučajno zadesio na Wikipedi-ji tamo ću i potražiti njegov stav.

Zatim... Sve veći broj tekstova liči na domaće zadatke urađene čisto reda radi. Dakle relativno, meni bar, nepoznato ime se pojavi potpisano ispod teksta prepunog neverovatnog pojednostavljivanja suštine stvari i povrh svega netačnih informacija. Primera radi... Biser... Tekst o "kolačićima" je stilski lepo napisan i sadrži solidan broj lepo izloženih informacija ali kada neko kaže da je "rob" (kolačić) zadužen za pamćenje sadržaja web korpe onda mi dođe jednostavno da se zapitam kako iko ko se bar i malo (ako uopšte) razume u web može da izjavi ovakvu stvar? Kolačići se nikad ali nikada ne koriste za ovakve stvari iz malog miliona razloga a ako dotična gospođica (ili gospođa) uspe da nađe bilo koji od (normalnih) online sistema kupovine koji koristi kolačiće za smeštanje podataka o kupljenim proizvodima poješću ovo parče monitora na kome pišem ovu rečenicu...I to bez kečapa i majoneza.

Sledeća stvar... "Nelegalno je da koristite ovde softver koji bi neko kupio i poslao vam iz Amerike ili Kanade"... Hehe... Ovo je dobra izjava Dakle ako neka firma ili pojedinac kupe softver vani (u Americi recimo) i žele da ga koriste u Srbiji čine krivično delo Mislim da ste se malo prevarili gospodine jer kako god da pročitam ovu Vašu rečenicu uvek dolazim do istog zaključka o tome šta ste hteli da kažete. Softver kupljen u nekoj drugoj državi je ilegalan za korišćenje u Srbiji E da raščistimo stvari... Svaki pojedinac ili firma koji kupe softver bilo gde vani mogu bez ikakvog problema da ga koriste u Srbiji pod uslovom da je na isti plaćena carina (ako se roba carini) i PDV. Dakle ako govorimo o čistom legalnom prenosu (poštom iz druge zemlje recimo ili prenos lično) onda svako može da unese bilo koje parče softvera iz bilo koje zemlje i da ga nakon carinjenja i plaćanja PDV-a na carini koristi bez i najmanjeg problema. Ako ste vi ipak rešili da ga prošvercujete to je onda ipak vaš problem jer onda u svakom slučaju radite kriminalnu radnju ali poenta je da je Adobe paket bez ikakvog problema moguće koristiti u Srbiji ako je kupljne u bilo kom delu sveta! Vama inspekcija u krajnjem slučaju može da traži račun o kupljenom dobru odnosno dokaz o carinjenju i plaćenom PDV-u ali ni na jedan jedini način ne može takav softver da proglasi ilegalnim! Opet napominjem sve ovo važi za poptuno legalan uvoz a ne i za tehnike trpanja diskova u gaće ili čarape dok se ne prođe carina.

Da ne bih dalje zalazio u dubinu... Neažurnost i zastarele informacije ne omašuju ni urednike... Konketno... Tekst "Pandorina kutija" i informacija da je EUnet uveo 2Speed pakete sa specijalnim dvostrukim načinom tarifiranja interneta. Jeste...To je tačno.... Samo što je taj paket EUnet uveo pre skoro više od dve godine Ovo nije jedina dezinformacija u tekstu ali zadržaću se na ovome jer mi iskreno ponestaje pljuvačke...

Saberite, pomnožite i podelite ovaj moj tekst ali gledajte da se na kraju ne oduzmete jer činjenica stoji... SK u poslednjih nekoliko meseci (a možda i godinu dana) izbacuje ogroman broj loše napisanih na brzaka zarad kvote zbućkanih tekstova koji su uz to još puni netačnih informacija.

Toliko od mene za ovu godinu...

Poslednja ispravka: holodoc (3.2.2009 u 17:25) Razlog: Dodao sam deo o kinezu jer ga nekako ispustih prvi put...
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2009, 20:48   #134
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 02/2009

Je8i ga,neke jace igre niste uopste ni propustili kroz casopis

@holodoc:
Au,druze,sta ti bi...
Nije lose.

Poslednja ispravka: Dekip (3.2.2009 u 20:55) Razlog: Nisam ga video kad je pros'o
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2009, 21:04   #135
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 02/2009

@holodoc
Tuzna chinjenica koju sam i ja primetio. Neki tekstovi su previshe rastegnuti i previshe tupe, kao na primer pricha o HD-u iz decembarskog broja. Ne kazem to shto me tema ne zanima (chak naprotiv), ali teksta ima previshe, a informacija premalo. Trecina teksta je komotno mogla biti sabijena u par rechenica (npr. deo koji se odnosi o tome dal se ochi ili glava pomeraju kada se gleda u displej). Taj prostor je mogao biti pametnije iskorishcen.
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2009, 21:09   #136
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 02/2009

Citat:
Dekip kaže: Pregled poruke
Ko nije to radio,taj nezna sta propusta.
HA,moram da citiram sam sebe.Upravo sam renovirao kupatilo,a poklopilo se sa novim brojem,pa....



Ja ne mogu da prezalim sto su propustili Shadow Ops:Red Mercury i Sniper Elite.U vreme kad su izasle bile su dovoljno dobre da se nadju u casopisu.A sada imamo dovoljno prostora da opisujemo igre za konzole,ali to je neka druga tema,da ne budemo off topic.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2009, 21:42   #137
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 02/2009

S’ obzirom da sam pročitao dobar deo SK, mozda i najbitniji, udostojio bih se da ga i prokomentaršem. Uvodna reč je blago rečeno, promašena. Ko još pominje krizu oko gasa. Hard soft scena je nekako najbliza nama, bar u ovom momentu. To jest’ da će sami izumi većinom biti u prodaji, ako već i nisu. Hardver je dobar, medjutim baš nisam oduševljen i prikazom, sa puno štamparskih grešaka, naravno da Vi niste krivi zbog toga. Za test monitora, šta reći osim da je siromašan i prekratak, a imalo je o čemu da se piše. Zašto niste stavili jednu biostar 790 ploču na testu. Bar ona je za preporuku na našem forumu broj jedan u rangu AMD-ovih vrhunskih procesora, pa i ovih novih nastupajućih. Kupujmo domaće. Samo neka mi neko kaze šta je u onim sklopljenim kućištima domaće? Drago mi je, em milo zbog konstantnog pretstavljanja netbookova. Mislim da su oni budućnost, i njihova prenosivost je bez konkurencije. Internet scenu, ne treba komentarisati jer je u zadnjih dvadesetak brojeva najbolja stvar u SK. Odlicno je što se vraćate iznova servisima windowsa i sličnih stvari. To treba periodično obnavljati, što zbog novih naraštaja, što zbog zakrećenih mozgova. Zašto ste izostavili intervju? To je iz prošlog broja bilo odlična stvar. A Qzma je prevazišao sebe. Drago mi je što je popljuvao, uslovno rečeno ove naše neadekvatne bioskope, koji prate i našu kulturu ponašanja na javnim mestama. Kad bi hteo da oda tajnu na koji je način izabrao pisma čitalaca, bio bih mu zahvalan zbog toga. Programi loši, zar nema nista novo da se opiše. I slazem se sa holodocom u vezi prepisivanja i gluposti rečenoj u SK u vezi uvoza softvera iz inostranstva. Pozdrav i nastavite samo napred, hrabro!!!
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2009, 21:58   #138
Marko93
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 02/2009

Citat:
Miodrag Kuzmanović kaže:
Razmišljali smo o kalendaru, ali smo skontali da su neke stvari toliko pregažene vremenom da su naprosto deplasirane. Telegrami, analogne telefonske centrale, gramofonske ploče, AMD, kartonski kalendari...
Jel sam ja ovo pogrešno shvatio, ili je ovo AMD???
Marko93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2009, 22:26   #139
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Određen forumom Re: Svet kompjutera 02/2009

Ne nisi u pravu to je skrećnaica od Advanced Micro Devices
Spoiler za objašnjenje:
AMD-Advanced Micro Devices firma koja se bavi proizvodnjom procesora
Djordje Turjacanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2009, 22:35   #140
G@Rtn3R
Nepotvrđena registracija
 
Član od: 10.2.2008.
Lokacija: Cybertron
Poruke: 418
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 346 puta na 111 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 02/2009

Reci za onu boraniju od konfiguracije (a.k.a "Predator") da je "za pohvalu" je isto sto i pljunuti u lice onim vrijednim ljudima sto se satrase na forumu od preporucivanja komponenti i sto neprekidno objasnjavaju da imaju i bolje za te pare

Inace kad sam procitao ovo sto je Kuzma rekao za AMD valjaosam se po podu (to sto mislim da je stos dobar ne znaci i da se 100% slazem )
G@Rtn3R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Svet kompjutera 7/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 149 23.7.2008 17:24
Svet kompjutera 6/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 260 20.6.2008 22:38
PayPal i Svet kompjutera, pomozite vuki_ns O SK-u uopšte 41 18.8.2007 13:09
Svet kompjutera 1/2007 oluja Sadržaj novog broja SK 153 24.1.2007 12:10


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com