Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Sadržaj novog broja SK

Sadržaj novog broja SK Pružamo vam priliku da nekoliko dana pred izlazak novog broja pogledate i prokomentarišete njegovu naslovnu stranu i sadržaj

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.3.2009, 22:49   #181
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 03/2009

A zasto genije ne bi trebao da dodje na forum, kako drugi iz redakcije dolaze i sve sredjuju, dovode u red i brinu o svemu a on kao ne treba ni da se pojavi, ako ne mislite da je glavni zasto on ne radi malo posla oko moderisanja i ostalo.

A bilo bi dobro da se upusti u neku raspravu, ali koliko sam citao iz njegove rubrike nije bas covek koji voli da suceljava misljenja, valjda mu je i njegovo dovoljno.

A ono iz I/O Porta se odnosilo na pitanja kakva su tamo, da ga x ljudi pita sta da kupe i zasto im je graficka crkla, sto je drugo, verovatno svi na forumu su mislili na to da dodje pa da se malo prepucava sa nama po pitanju svoje rubrike, to bi bilo zanimljivo.

E da i vratite ono LP dugme, ako ne dolazi na forum licne poruke mu nece smetati, ovako budite radoznalost u ljudima.
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Equilibrium na korisnoj poruci:
todos (11.3.2009)
Stara 10.3.2009, 23:47   #182
Eddy
Starosedelac
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Poruke: 1.397
Zahvalnice: 811
Zahvaljeno 404 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 03/2009

Citat:
Equilibrium kaže: Pregled poruke
A zasto genije ne bi trebao da dodje na forum, kako drugi iz redakcije dolaze i sve sredjuju, dovode u red i brinu o svemu a on kao ne treba ni da se pojavi, ako ne mislite da je glavni zasto on ne radi malo posla oko moderisanja i ostalo.

A bilo bi dobro da se upusti u neku raspravu, ali koliko sam citao iz njegove rubrike nije bas covek koji voli da suceljava misljenja, valjda mu je i njegovo dovoljno.

A ono iz I/O Porta se odnosilo na pitanja kakva su tamo, da ga x ljudi pita sta da kupe i zasto im je graficka crkla, sto je drugo, verovatno svi na forumu su mislili na to da dodje pa da se malo prepucava sa nama po pitanju svoje rubrike, to bi bilo zanimljivo.

E da i vratite ono LP dugme, ako ne dolazi na forum licne poruke mu nece smetati, ovako budite radoznalost u ljudima.
1. Nije covekov fazon (rekao i u zadnjem tekstu). Svaka druga osoba bi ga smarala glupostima. Njegova kolumna ne bi vise bila ono sto jeste. Po toj logici svaki tekstopisac bi trebao da bude na forumu.

2. Da li si citao njegove tekstove dovoljno dobro? Kako sam ja shvatio Kuzmanovic neretko bas voli da se prepucava, ali oci u oci.

3. Vec posle druge poruke, tema bi bila off topic, a i vec sad ima dovoljno kompetentnih ljudi na forumu da pomognu otklonjavanju problema.

4. Kao sto sam vec i rekao. Brdo poruka u inboxu, od kojih je 80% glupost. Prepucavanja ima vec sasvim dovoljno, a ni Sk nije malteska dobrotvorna organizacija pa da tu svakome leci rane.

5. Kako god. Totalno nepotrebno. Koju bre radoznalost? Boli me levo uvo da li je on na forumu ili nije ili da li pod nekim top secret korisnickim nalogom cita ovdasnje postove. A ako i ne daj boze cita, najverovatnije se valja od smeha.


Ograda: Ne, nisam fan Kuzmanovica. Jednostavno volim da kontriram na besmislene teme i poruke. Jbt, ubiste svu draz (cak i ako se desi da je neki njegov tekst dosadan, nezanimljiv) citanja njegovih tekstova. Sad kad uzmem sk u ruke i citam kuzmin tekst odmah se setim beskonacnih rasprava o njemu na forumu.
(cisto da se zna, jedan moj bivsi kolega (pao godinu) koliko toliko poznaje Kuzmanovica.

EDIT: Sad kad krenete da me lincujete, jujujuj...

EDIT2: Nakon svih postova o Kuzmanovicu ovih godina, da sam moderator poceo bih da ih brisem sve bez obrazlozenja. Ukljucujuci i moj post.

Poslednja ispravka: Eddy (11.3.2009 u 0:16)
Eddy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2009, 11:23   #183
Chivan
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Chivan
 
Član od: 31.8.2005.
Lokacija: potpuno dislocirana
Poruke: 2.695
Zahvalnice: 974
Zahvaljeno 965 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 03/2009

Da li će neko da učestvuje na ovom forumu ili ne je njegov lični izbor. Tako je i sa Kuzmom. Ne postoji nikakva obaveza zašto bi on morao da dolazi na ovaj forum. I sa tim ćemo završiti svaku dalju raspravu na tu temu u bilo kojoj sobi koja tome nije namenjena. Ova soba i ova tema imaju jasne naslove, pa ćemo priču nastaviti u tom smeru. Hvala.
Chivan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2009, 15:13   #184
Haker95
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.462
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 129 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 03/2009

Igri Specnaz 2 posvetili ste samo polovinu strane i dali joj trojku. Prema opisu niste dali dovoljno informacija zasto je igra toliko losa.
Haker95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2009, 15:37   #185
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.081
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 03/2009

Sve lepo piše u tekstu.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 7/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 149 23.7.2008 17:24
Svet kompjutera 4/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 128 3.5.2008 14:59
Svet kompjutera 12/2007 oluja Sadržaj novog broja SK 165 15.12.2007 1:50
PayPal i Svet kompjutera, pomozite vuki_ns O SK-u uopšte 41 18.8.2007 13:09
Svet kompjutera 10/2006 oluja Sadržaj novog broja SK 224 12.10.2006 19:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com