Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.4.2011, 16:51   #81
mrki023
Član
 
Član od: 26.9.2007.
Lokacija: Zrenjanin
Poruke: 247
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 20 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Nadam se Rome 2, mada bih ipak voleo da pokriju period klasicne Grcke (ali ne samo Grcko-persijske ratove ili Peloponeski rat, jer realno to obuhvata kratak vremenski period, a i malo fakcija, a da naprave ratove grckih polisa na principu Shogun 2, da svaki polis ima neke prednosti i mane, jer se vojske nisu narocito razlikovale izuzev spartanskih hoplita, tebanskih srebrnostitonosa i eventualno atinskih hoplita itd. Rome EB sa ovim modifikacijama iz Shoguna 2 i to je to, nema ni potrebe za celom novom igrom
mrki023 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2011, 13:47   #82
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Ja bih hteo Rome 2 Total War a onda neki Barbarian Invasion, Dark Ages ili tako nesto kao expanziju. Da znam to je bilo ali to mi je omiljeni period (dark ages i srednji vek tacnije) . Ako su napravili remake Shogun Total War, Rome je posle njega bio najuspesniji. Pa bi mogli da ga osveze urade neku fancy grafiku nashminkaju to i upakuju u moderno ruho. Jos kad bi hteli da malo porade na dubini i slozenosti pa naprave nesto vise kao Europa Barbarorum ili tako nesto ...

Dark ages, Vikinzi itd. mozda vise idu uz Medivial Total War ali Medieval II je pocinjao kasno i vrlo brzo prelazio u kasni srednji vek, topovi se pojavljuju prerano i ne mogu da vodim varvaske, paganske nacije Evrope u ranom srednjem veku ... To bi bilo cool razrusim imperiju i postanem strah i trepet ... Mozda neki Atila total war ...

Da ja bi sad hteo Total war koji obuhvta 1500 godina istorije ... nerealno ...
Koje je bese vekove obuhvtao Rome i Barbarian Invasion ...
M1L0SH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2011, 16:26   #83
Draugdur
Član
 
Član od: 21.11.2007.
Poruke: 102
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 29 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

I mene bi zanimao takav Dark Age Total War...anglosaksonska ekspanzija u Britaniju, Karlo Veliki, vizantijsko-arapski sukobi i generalno arapska ekspanzija. To bi konacno bilo nešto novo, a i konačno ljudi ne bi mogli da ih pljuju zbog istorijskih netačnosti pošto se o tom periodu (bar kad je zapadna Evropa u pitanju) ionako malo zna.

@M1L0SH: Ako nisi igrao, probaj Arthurian mod za RTW...obuhvata samo Britaniju (duh ) tako da nema ništa od rušenja carstva, ali zato ima paganskih naroda - i adekvatih jedinica - na pretek.
Draugdur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2011, 21:56   #84
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Pa tehnicki Vikinska epoha je vec obradjena u TW. U ekspanziji za prvi Medieval (to me sad podseti da bi mogo malo da se podsetim te igre ).
Moj tip je neki Helenisticki TW, fokusiran na mediteran, sa grckim polisima i njihovim kolonijama, Fenicanima, Egiptom, Medjanima, Persijancima, Tracanima, Dacanima itd. A onda na to se nadoveze Rome 2 i Barbarian Invasion 2.
Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2011, 0:02   #85
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Mislim da bi mogli da naprave presedan i urade nesto sto niko ne ocekuje,nesto potpuno novo za sta ni FPS-ovi nisu radjeni a da time predju i na neki visi nivo i promene malo i endzin i unaprede igru.

Recimo prvi svetski rat bi bas lego .

Bitke bi ukljucile i prvobitne avione uz neizbeznu artiljeriju kao i pocetne tenkove i pomalo drugaciji endzin gde bi pesadinci jurisali i upadali u rovove i osim puskaranja uletali u tucu "prsa u prsa" bajonetima.
Mrtvi i ranjeni bi brze padali ali bi i manji broj vojnika mogao da ostane u stroju i ne razbezi se.
U toku bitke bi mogli i sami da prave rovove koji ostaju i za sledece bitke.

Bitke bi mogle da ostanu neresene i stanje na terenu bi se prenosilo u sledeci potez a cak i u toku bitaka bi mogla da stizu povremena pojacanja u zavisnosti od situacije na glavnoj mapi.

Posto mapa za bitku nije dovoljno velika /a morala bi i da se poveca/
moglo bi se parcijalno ratovati uz mogucnosti da se koriste i neke jedinice koje nisu ukljucene od samog pocetka vec bi se mogle prizvati ili ukljuciti u toku,
recimo obliznje avione bi ste mogli pozvati u jednu misiju u toku bitke ili u odredjenom vremenskom intervalu ili bi ste obliznju artiljeriju mogli iskoristiti da opali plotun u nekom momentu kad vam zatreba ali i da njen polozaj time otkrijete i omogucite protivniku da kasnije na glavnoj mapi to iskoristi da udari iznenada bas gde je vasa nekad sakrivena artiljerija.

Gradovi ne bi bili najvazniji vec bi samo predstavljali jedan izvor resursa /ljudskih i u vidu novca od poreza i trgovine/ i u njima bi se naravno mogle proizvoditi nove vojne jedinice,
ali bi po mapi bilo mnogo drugih korisnih ili neophodnih resursa za koje bi se vredelo boriti.
Putevi i linije snabdevanja bi bili veoma vazni.

Iako je ww1 imao poprilicno uniformisano naoruzanje i opremu ipak su postojale velike varijacije kod raznih drzava a bilo je razlike i u tehnologiji koja se i u toku i pre rata menjala.
Samog naoruzanja i vrsta naoruzanja je bilo mnogo razlicitog sto bi davalo veliku strategiju i taktiku i donelo dubinu igri.

Da ne pricamo o uticaju terena,vremenskim prilikama i dobu dana /zaglavljeni topovi u blatu,nocni jurisi i bacanje bombi u neprijateljske rovove uz njegovo ispaljivanje signalnih raketa koje osvetljavaju teren ili jednostavno vojska mora da marsira kroz neprijateljsku teriojtoriju bez hrane i vode u takozvanom strateskom povlacenju-ko je reko Srbija/.

Na kraju da dodam morali bi da promene koncept i uvedu novine a posebno da misle i o sitnicama poput odrzavanja vojske i snabdevanja hranom i oruzijem i o dubini strategije ali bi svakako vredelo.

Naravno tesko da ce se odluciti za tako nesto jer ipak je lakse iscediti jos malo eura/dolara iz vec iscedjenog voca nego ubrati novo
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2011, 14:56   #86
=SE=Zoky
Novi član
 
Član od: 22.3.2011.
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Earth:Total War sa mapom celog sveta i da se igra proteze od 1300-1900-te. Samo zamislite fuziju Medievala, Shoguna i Empirea u jednu igru sa preko 100 igrivih nacija + 200 AI nacija
=SE=Zoky je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku =SE=Zoky na korisnoj poruci:
Anceloti`85 (10.4.2011), DJ MIXYYY (10.4.2011), Isko (12.4.2011), Nestor (10.4.2011)
Stara 10.4.2011, 21:13   #87
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

I gole zene da padaju s neba!
Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Anceloti`85 na korisnoj poruci:
Guardian (12.4.2011), Vujasss (10.4.2011)
Stara 11.4.2011, 13:27   #88
_Maximus_
Veteran
 
Član od: 11.3.2006.
Lokacija: Kingdom of heaven
Poruke: 974
Zahvalnice: 249
Zahvaljeno 252 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

I onda dobijes maltene civilizaciju sa bitkama.
_Maximus_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2011, 17:08   #89
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Citat:
=SE=Zoky kaže: Pregled poruke
Earth:Total War sa mapom celog sveta i da se igra proteze od 1300-1900-te. Samo zamislite fuziju Medievala, Shoguna i Empirea u jednu igru sa preko 100 igrivih nacija + 200 AI nacija

Ehhh, i tata bi sine ...

Ma eXtra ideja nema sta. Samo neznam koji bi bio glavni cilj, Osvoji citav svijet prije nego oni tebe? A da mozda bi licila na civilizaciju al bi bila i te kako dobra civilizacija .


p.s. Igrali bi ju godinama ..
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2011, 13:58   #90
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Upravo igrao Shogun 2 i sinula mi je sjajna ideja ...
Zamenis Japanske klanove Evropskim plemicima i umesto osvajanja cele Evrope recimo samo Britanija ili Sveto Rimsko Carstvo. Spletke i intrige evropskih dvorova. Renesasna italija i njihove drzavice itd.
Igranje unutar jedne nacije ( kao na primer Japanski klanovi ) je mnogo realnije i zanimljivije ... Akcije igraca tako ne bi mnogo odstupalo od realnih istorijskih okvira.
Realno jedan klan i moze da raspolaze sa 3000 - 4000 ljudi dok bi cela Evropska nacija pre imala vise desetina hiljada vojnika ako ne i stotine hiljada zavisno od perioda ... A sto igre ne mogu da prikazu ...
M1L0SH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2011, 20:49   #91
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.320
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Taze vesti, već prave sledeći Total War
LINK
Nestor je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Nestor na korisnoj poruci:
Anceloti`85 (19.5.2011), _Grotesque_ (20.5.2011)
Stara 19.5.2011, 21:14   #92
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Verovatno cemo znati koji je period u pitanju vec u toku leta.
Izgleda da nece biti ekspanzije za Shogun...mada ne mora da znaci...
Malo mi se ne svidja sto ih stancuju na godinu dana, ko sto neko vec ranije spomenu.

Mala digresija:
Citat:
The only Total War game Eurogamer hasn't given 9/10 to is Napoleon: Total War, which received 8/10.
U kom svemiru je Empire bolji od Napoleona nikada necu znati...
Mislim da treba obratno al ajd...
Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2011, 23:03   #93
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Sta ste se svi zalepili za taj Shogun 2...Koja izjava ... "[Shogun 2] is the best Total War game that we've made so far - no doubt about that..." E pa ima sumnje, ja kazem (iako je nisam igrao, a tesko da cu ikada) da nije. Mozda po grafici, ali po atmosferi, uzivanju zna se da su era antickog Rima i Grcke i srednji vek najbolji, za vecinu nas pravih igraca (nisam rekao za sve nas)...Ne ocekujem da ce njihov novi projekat biti Rome 2 Total War, vec anticka Grcka ili pak vreme Mesopotamije, koje ogroman broj ljubitelja Total War serijala iscekuje...Mozda planiraju neki Renaissance: Total War...Ali naslovi tipa LotR, Warhammer, Caveman: Total War nece biti, za to vec postoje epski modovi. Ali ako pomisljaju na World War 1 temu, nece biti dobro...To bi "ubilo" serijal.

Za sada ostaje da je najbolje, ne Rome 2 Total War, ima dovoljno modova za to, vec Greece ili Sparta: Total War, kako god...
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Romantic na korisnoj poruci:
Steva123 (19.5.2011)
Stara 19.5.2011, 23:53   #94
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

@Romantic

Da li se ti trudis da tako lupnes nesto, ili je talenat u pitanju!

nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2011, 0:11   #95
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Pa dobro ,covek iako nije igrao Shogun 2 ipak zna da je losa igrica i da je ono sto je on igrao bolje.

Ima takvih na svakom koraku ,,nisam probao ,ali znam da nevalja ,nisam video ,ali znam da je gluopost,,...
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2011, 0:30   #96
_Grotesque_
Veteran
 
Član od: 16.2.2006.
Lokacija: Negotin
Poruke: 505
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 102 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Sta ste se svi zalepili za taj Shogun 2...Koja izjava ... "[Shogun 2] is the best Total War game that we've made so far - no doubt about that..." E pa ima sumnje, ja kazem (iako je nisam igrao, a tesko da cu ikada) da nije. Mozda po grafici, ali po atmosferi, uzivanju zna se da su era antickog Rima i Grcke i srednji vek najbolji, za vecinu nas pravih igraca (nisam rekao za sve nas)...Ne ocekujem da ce njihov novi projekat biti Rome 2 Total War, vec anticka Grcka ili pak vreme Mesopotamije, koje ogroman broj ljubitelja Total War serijala iscekuje...Mozda planiraju neki Renaissance: Total War...Ali naslovi tipa LotR, Warhammer, Caveman: Total War nece biti, za to vec postoje epski modovi. Ali ako pomisljaju na World War 1 temu, nece biti dobro...To bi "ubilo" serijal.

Za sada ostaje da je najbolje, ne Rome 2 Total War, ima dovoljno modova za to, vec Greece ili Sparta: Total War, kako god...

Za sve pare!

Sto se teme tice, definitivno sledi Rome 2 TW.
O tome su jos odavno pricali, a i ne vidim koji period bi mogli da pokriju koji do sada nisu dotakli.
Period pre Rima mislim da bi bio previse ogranicavajuci sto se jedinica tice, srednji vek su vec dobro pokrili a i blizi period smo imali prilike da odigramo.
Eventualno ako krenu na WW2, mada sudeci prema dosadasnjim aspiracijama CA, rekao bih da cemo pre igrati WW1 TW nego WW2.

Sve u svemu videcemo, svakako mi se dopada vest da vec rade na novoj igri.
Sto se mene tice, ne bih imao nista protiv da igram novi TW svakih 6 meseci.

Hiper produkcija ubija male i slabe timove, veliki razvojni timovi mogu da postignu isti rezultat za 6 meseci ili godinu dana kao sto bi neki manji tim za 2-3 godine...
_Grotesque_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2011, 14:19   #97
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

#nameless1, izvini, a sta sam to lupio, sto sam rekao da Shogun 2 nije najbolji Total War...? Za mene nije. (po tebi, lupio sam kada sam rekao da je Diablo 2 jedna od najboljih RPG-a svih vremena (normalno, ne najbolja), sto bi se mnogi slozili, ali dobro ti smatras da cim se druzis sa fanaticima, igras preko 20 godina i slicno, ispada da si merodavan da spustis na zamlju jednu takvu igru...Bolje da si napisao da smatras da Diablo 2 nije jedna od najboljih rpg-a, nego je i ne svrstavas u pravi rpg, gde je samo "kliktanje"...Nije to bas tako.)

#kuureee, napisao si reci koje za Shogun 2 nisam nikada napisao. Obrnuo totalno...

#_Grotesque_ : "Ne vidim koji period bi mogli da pokriju koji do sada nisu dotakli..." Jesu dotakli Mesopotamiju, cisto Grcku (izuzmi Rome TW), Azijske zemlje (izuzmi Shogun 2 TW) ili mozda samo Ameriku...? Nisu, naravno...I slag na tortu - "Eventualno ako krenu na WW2, mada sudeci prema dosadasnjim aspiracijama CA, rekao bih da cemo pre igrati WW1 TW nego WW2." Ma da napravice Space: TW, nemoj zezati, pa ako bi to uradili stvarni bi propali, jer to vise ne bi bio onaj Total War na koji smo navikli...Ali znaju oni sta rade, ne bi trebalo da naprave takvu gresku.

E bas bih voleo da se sprovede neka sira anketa i da se vidi koji je najbolji Total War. Ja sam napisao da smatram da nije najbolji, a vi pisete da sam rekao je glupost...Smesno. Shogun 2 je sigurno vrh, ali prosto ta atmosfera, to ratovanje, to ne bas veliko podrucje i slicno mene ne privlace, iako vidim da veliki broj njih to igra...Jednostavno je, ja obozavam Japan, njihovu kulturu i to sve, ali da se odlucim da igram samo na Japanskom ostrvu, tako sto cu biti neki od klanova, da ratujemo bez opsadnih sprava, gde nema vitezova, evropskog stila gradnje, gde nema masivnih zamkova...Stvarno mi je tesko, ali posto Total War serijal brise sve redom verovatno cu jednom, nekada i ovo probati cisto da vidim kakav je osecaj...Ja uskoro krecem da igram LotR: Total War od serijala, a posle cu biti spreman za Westeros: Total War (A Game of Thrones), cija mapa dosta podseca na mapu feudalnog Japana (http://www.artmotive.com/mcausland-F...ros-3d-map.jpg i http://i3.squidoocdn.com/resize/squi...tal_war_map.jp) Meni je draze birati ovo http://getasword.com/blog/wp-content...f-Thrones-.jpg nego ovo http://gamingbolt.com/wp-content/upl...C-1024x576.jpg.

Poslednja ispravka: Dimo (20.5.2011 u 17:23) Razlog: facepalm reduction
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2011, 14:42   #98
_Grotesque_
Veteran
 
Član od: 16.2.2006.
Lokacija: Negotin
Poruke: 505
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 102 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Da ja imam potrebu da se u svom postu osvrcem na 3 prethodna i da ispravjlam krive Drine sa 3 razlicita coveka.. zapitao bih se.


To sto eventualna WW1 ili WW2 igra ne bi bila nesto na sta si ti navikao..
Pa izbacili su Empire i Napoleon pa ostali zivi.

Nesto mi govori da u buducnosti mozemo ocekivati raznorazna iznenadjenja od CA.

Poslednja ispravka: Dimo (20.5.2011 u 17:24)
_Grotesque_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2011, 15:03   #99
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Citat:
_Grotesque_ kaže: Pregled poruke
Da ja imam potrebu da se u svom postu osvrcem na 3 prethodna i da ispravjlam krive Drine sa 3 razlicita coveka.. zapitao bih se.
Total War poznajem isuvise dobro, da bi mi neko govorio sta i kako i jos pisao ono sto ja uopste nisam naveo. Ukratko sam odgovorio. Nema filozofiranja, kao sto skoro svi cine...
Citat:
_Grotesque_ kaže: Pregled poruke
To sto eventualna WW1 ili WW2 igra ne bi bila nesto na sta si ti navikao...
Ne znam ko bi se navikao na to u Total War serijalu...
Citat:
_Grotesque_ kaže: Pregled poruke
Pa izbacili su Empire i Napoleon pa ostali zivi.
To je drugo, ja sam pisao o ww1. Tenkovi, avioni, moderne trupe...
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2011, 15:06   #100
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Shogun 2 je sigurno vrh, ali prosto ta 1. atmosfera, to 2. ratovanje, to 3. ne bas veliko podrucje i slicno mene ne privlace, iako vidim da veliki broj njih to igra...4. Jednostavno je, ja obozavam Japan, njihovu kulturu i to sve, ali da se odlucim da igram samo na Japanskom ostrvu, tako sto cu biti neki od klanova, da ratujemo bez opsadnih sprava, gde nema vitezova, evropskog stila gradnje, gde nema masivnih zamkova...5. Stvarno mi je tesko, ali posto Total War serijal brise sve redom verovatno cu jednom, nekada i ovo probati cisto da vidim kakav je osecaj.
1. Atmosfera je fantasticna, pogotovu ako obozavas Japan, kao sto kazes. Da si igrao, video bi..

2. Ratovanje se ne razlikuje mnogo od Medievala, jedino siege bitke su drugacije, zbog specificnosti japanskih zamkova, koji su gradjeni na stenama, tako da katapulti ne bi mogli da razruse zidove. Imas opsadne sprave, ali u malom broju..

3. Mapa je ogromna, iako se samo na Japan odnosi, tako da podrucje nije malo..

4. A na kom bi drugom ostrvu ratovao? Japanski klanovi su se krljali medjusobno, nema tu mnogo prostora. Nemas vitezove, ali zato imas samuraje, a ti se malo edukuj ko se tu smatra superiornijim ratnikom. Imas masovne zamkove, a da si igrao igru, znao bi za to. Nemas evropski stil gradnje, ali zato imas japanski, sto je sasvim logicno.

5. Pa, trebao bi, jer ovde pricas prosto na pamet! Ti si sad nasao nesto da filozofiras drugim ljudima, a nisi ni probao igru. TW igram jos od prvog Shoguna, i ova igra jeste najbolja, iako mi je Rome ipak najvise prirastao srcu, zbog vremenskog razdoblja..

Poslednja ispravka: nameless1 (20.5.2011 u 15:16)
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
total, war

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Medieval II Total War DukeofSerbia Strateške igre 1963 19.4.2023 14:53
DotA SuperG Mrežne igre 3586 27.8.2014 0:32
Napoleon Total War simets Strateške igre 253 27.4.2013 23:09
Total TV i računar sa monitorom od 22" djuro88 Video/TV softver 3 24.7.2010 15:01
Najbolja igra iz Total War serijala masteri Strateške igre 13 15.12.2009 23:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com