Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Sadržaj novog broja SK

Sadržaj novog broja SK Pružamo vam priliku da nekoliko dana pred izlazak novog broja pogledate i prokomentarišete njegovu naslovnu stranu i sadržaj

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.11.2011, 11:10   #121
Nietzsche
Član
 
Član od: 29.7.2007.
Lokacija: Arakis
Poruke: 65
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 31 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2011

Citat:
johnnynt kaže: Pregled poruke
Šta je loše tu? Ako su svi ti članci kvalitetni i zanimljivi, makar ih pisao i jedan jedini čovek, ne bi mi smetalo.kvalitetna stvar se dá prepoznati, pa bila ona u blatu ili u ukrasnom papiru.
Није тако једноставно објаснити...рецимо само да је квалитет једног оваквог часописа завистан од броја и различитости, комплементарности аутора. Јединственост чланака и њихова актуелност, као и храброст да се понешто и предвиди су други део. На крају...нова крв, на прави начин уведена..уз подршку прекаљених...
Nietzsche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2011, 11:27   #122
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.863
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.851 puta na 1.161 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2011

Citat:
Горски_Штаб kaže: Pregled poruke
Е градимире свака част ако си ти ставио оно на екран Нокие : хехе легенда
Qzma je "kriv" za to, pre slikanja je morao da ostavi svoj "trag"...
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku oluja na korisnoj poruci:
thebluephoenix (5.11.2011), Wolverine (4.11.2011)
Stara 4.11.2011, 12:12   #123
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2011

Uuuuu... kakav broj!!!! Svaka čast na redizajnu i na sluhu (ušima) koji ima onaj...iz Zvezdanih Staza, konobar, kockar, probisvet ili kako se zove...
Ozbiljno, fantastičan broj, već drugi list otkriva lepotu koja nasteje u daljnjem listanju. Pročitao sam trećinu (noćna smena) kad budem odradio bar još jednu trećinu napisaću opširniji tekst.
Potkrale su vam se neke greške... mogli bi da on-line postavite za download zakrpu koju bi mi izštampali i nalepili na mesto testova grafičkih kartica.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2011, 12:33   #124
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2011

Vrlo dobar broj.
Sviđa mi se naslovna strana i njen redizajn. Možda bi bolje bilo da ste laptop i igru sa vrha strane stavili uz levu ivicu. Ovako ste isekli laptop.
Baš sam razmišljao da li će biti Pre svega... mislio sam da će se Dukes oprostiti od svoje funkcije glavnog i odgovornog poslednjim tekstom Nadam se da će novi glavni i odgovorni nastaviti tradiciju.
Dobar je tekst Ivana Vesića, lepo je što je dobio svoj prostor u časopisu. Samo neka tako nastavi.
Primetio sam da nema rubrike PD Kutak, da li je ta rubrika za stalno izbačena?
Urke, samo tako nastavi, što više komandi i naredbi za terminal ispiši
Kuzma, ovo ti je najbolji tekst u ovoj godini, baš si me nasmejao.
Opise igara nisam čitao, nadam se da su dobro kao ostatak broja, ću ih pročitam kasnije.

Zašto nekima smetaju reklame, ja ih uopšte ne primećujem, možda zato što ne mislim o njima i ne razmišljam dok nosim broj kući koliko će biti reklama u ovom broju. Jednostavno ne rezmišljajte o reklamama.

Sve pohvale za novi dizajn, Oluja i saradnici svaka čast, i za ceo sadržaj i tekstove u ovom broju, redakcijo, saradnici i urednici veoma lepo urađen posao.
Nenade, srećno u daljem radi i uvedi još dobrih i lepih promena.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku miša topola na korisnoj poruci:
Nenad Vasovic (4.11.2011), voodoo_ (4.11.2011)
Stara 4.11.2011, 13:57   #125
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2011

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
Primetio sam da nema rubrike PD Kutak, da li je ta rubrika za stalno izbačena?
PD kutak je već odavno pripojen Test Run-u što je i logično jer se ponekad dešavalo da u "Public Domain" delu dobar procenat prikazanih programa ima samo besplatne probne verzije, dok pune moraju da se plate
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2011, 1:22   #126
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2011

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Potkrale su vam se neke greške... mogli bi da on-line postavite za download zakrpu koju bi mi izštampali i nalepili na mesto testova grafičkih kartica.
Ili da postave ne forum.

Mada nesto sumnjam da ce se to desiti. Jednom prilikom kad se nesto slicno desilo, bila je prica da ce tako nesto uraditi, i na kraju nista od toga...
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
todos (5.11.2011)
Stara 8.11.2011, 20:30   #127
aLfbl
Novi član
 
Član od: 12.12.2010.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2011

Zamjerka ide stampariji za ovaj broj jer samo sto sam otpakovao iz celofana i otvorio komplet casopis mi se rasuo po sobi, kao da listovi nisu ljepljeni jedva ih sakupi i poslozi da procitam.
aLfbl je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2011, 2:08   #128
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2011

Razocaran sam na "blagom" redizajnu casopisa. Prvo ocekivao sam mnogo vise zbog raznih prica i hvalospjeva po forumu.

Zvezda veceri "test play" i odjeljak za igre generalno! Ovog puta ste stvarno pretjerali! Ali ozbiljno! Ovo izgleda kao da se neko sprdao. Sve je razbacano i bez ukusa. Kao da je neko dijete doslo i pocelo da lijepi slicice kako mu se cefne. Ugledajte se na neke strane casopise, jer ovo je stvarno lose.

Procitao sam da je neko iz redakcije na forumu napisao kako mu se mnogo svidio opis igre "Lost" i kako je tamo bilo puno "slicica i sve je bilo veselo"... Taj sad mora da je presrecan. Za razliku od tog vaseg veselog kolege, koji je ocigledno operisan sto se ukusa tice, meni se najvise dopao i urezao u sjecanje opis za Psihonaute, gdje ste onako bas fino opisali one karaktere i sve to prilagodili igri o kojoj je rijec. Mislim lako je "izrezati" neku slicicu i nalijepiti je bilo gdje bez ikakvog reda i smisla. Treba to uraditi sa ukusom i malo se vise potruditi oko dizajna a ne samo slagati slicice.

Opis igre mjeseca treba za razliku od ostalih igara da ima nesto vecu sliku, da se odvoji od ostalih igra. Ona slicica za Rage iznad "info-a" nicemu ne sluzi, niti popunjava onoliki prazan prostor, ni nista. Tu treba iznad "info-a" da stoji neka super slika i ne mora da bude onako bledunjava, da se stopi sa onim tackicama (da se jedva primjecuje), vec da je istaknete malo. Inace ta stranica za RGAE je sasvim OK. fina je i elegantna, samo je previse prazna za razliku od predhodne dvije na kojima ste napravili "haos" sa Battlefildom3 i Betmenom. Jednostavno ona mala fotkica iznad "info-a" strci, i tu treba da je neka veca slika... vec sam napisao kako bi to trebalo da izgleda.

Generalno citav dio za igre me je skroz razocarao. Postali ste toliko djetinjasti ne samo u dizajnu nego i u opisivanju. To mislim najvise na ove "mini" opise od strane anonimnih autora, "potpuno novi fudbal", "neverovatan osecaj brzine"..., kao da su u pitanju neki klinci ispred skole koji pricaju o nekoj igri, a pojma nemaju.
Samo procitajte sta je taj neko napisao za PES 2012 - "Sta nas je odusevilo?! Pre svega, izuzetna prezentacija,... odlicna grafika, Full HD rezolucija, realisticni pokreti igraca, furiozno izvodjenje... BAM!" Ja vas pitam, ko je taj lik i kome on to objasnjava?! Djeci od 7-8 godina?! "Full HD" rezolucija, kao da PES nikada nije imao Full HD rezoluciju! Ne zelim da citam to necije neprofesionalno, infantilno i krajnje subjektivno misljenje. Nemojte to da nam radite. Ljudi uozbiljite se!

Poslednja ispravka: r0nIn (9.11.2011 u 2:28)
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku r0nIn na korisnoj poruci:
Luka Filipovic (9.11.2011), Nenad Vasovic (9.11.2011), oluja (9.11.2011), Telepatic (12.11.2011)
Stara 9.11.2011, 2:25   #129
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2011

Citat:
aLfbl kaže: Pregled poruke
Zamjerka ide stampariji za ovaj broj jer samo sto sam otpakovao iz celofana i otvorio komplet casopis mi se rasuo po sobi, kao da listovi nisu ljepljeni jedva ih sakupi i poslozi da procitam.
Vrati na kiosk i traži ispravan primerak.
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku VojaM na korisnoj poruci:
Nenad Vasovic (9.11.2011)
Stara 9.11.2011, 14:38   #130
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2011

Citat:
VojaM kaže: Pregled poruke
Vrati na kiosk i traži ispravan primerak.
Pitanje je da li će prodavačica/prodavac prihvatiti da zameni časopis? Ne znam da li je nekome to uspelo.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2011, 15:57   #131
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2011

Nažalost, to je jedini način reklamacije koji mi je poznat.
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2011, 16:47   #132
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2011

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
Razocaran sam na "blagom" redizajnu casopisa. Prvo ocekivao sam mnogo vise zbog raznih prica i hvalospjeva po forumu.

Zvezda veceri "test play" i odjeljak za igre generalno! Ovog puta ste stvarno pretjerali! Ali ozbiljno! Ovo izgleda kao da se neko sprdao. Sve je razbacano i bez ukusa. Kao da je neko dijete doslo i pocelo da lijepi slicice kako mu se cefne. Ugledajte se na neke strane casopise, jer ovo je stvarno lose.

Procitao sam da je neko iz redakcije na forumu napisao kako mu se mnogo svidio opis igre "Lost" i kako je tamo bilo puno "slicica i sve je bilo veselo"... Taj sad mora da je presrecan. Za razliku od tog vaseg veselog kolege, koji je ocigledno operisan sto se ukusa tice, meni se najvise dopao i urezao u sjecanje opis za Psihonaute, gdje ste onako bas fino opisali one karaktere i sve to prilagodili igri o kojoj je rijec. Mislim lako je "izrezati" neku slicicu i nalijepiti je bilo gdje bez ikakvog reda i smisla. Treba to uraditi sa ukusom i malo se vise potruditi oko dizajna a ne samo slagati slicice.

Opis igre mjeseca treba za razliku od ostalih igara da ima nesto vecu sliku, da se odvoji od ostalih igra. Ona slicica za Rage iznad "info-a" nicemu ne sluzi, niti popunjava onoliki prazan prostor, ni nista. Tu treba iznad "info-a" da stoji neka super slika i ne mora da bude onako bledunjava, da se stopi sa onim tackicama (da se jedva primjecuje), vec da je istaknete malo. Inace ta stranica za RGAE je sasvim OK. fina je i elegantna, samo je previse prazna za razliku od predhodne dvije na kojima ste napravili "haos" sa Battlefildom3 i Betmenom. Jednostavno ona mala fotkica iznad "info-a" strci, i tu treba da je neka veca slika... vec sam napisao kako bi to trebalo da izgleda.

Generalno citav dio za igre me je skroz razocarao. Postali ste toliko djetinjasti ne samo u dizajnu nego i u opisivanju. To mislim najvise na ove "mini" opise od strane anonimnih autora, "potpuno novi fudbal", "neverovatan osecaj brzine"..., kao da su u pitanju neki klinci ispred skole koji pricaju o nekoj igri, a pojma nemaju.
Samo procitajte sta je taj neko napisao za PES 2012 - "Sta nas je odusevilo?! Pre svega, izuzetna prezentacija,... odlicna grafika, Full HD rezolucija, realisticni pokreti igraca, furiozno izvodjenje... BAM!" Ja vas pitam, ko je taj lik i kome on to objasnjava?! Djeci od 7-8 godina?! "Full HD" rezolucija, kao da PES nikada nije imao Full HD rezoluciju! Ne zelim da citam to necije neprofesionalno, infantilno i krajnje subjektivno misljenje. Nemojte to da nam radite. Ljudi uozbiljite se!
Vidis na primer meni dizajni nije uopste upao u oci, jedino sam primetio info trake i vise dodatnih misljenja po recenzijama. Nikakavu razliku u broju i kvalitetu slika nisam ni primetio, mozda zbog toga sto me jednostavno ne zanimaju, a mozda i zbog toga sto nije toliko lose uradjeno kako ti kazes. Info traka mi je bas nedostajala i lepo sto je vracena. Dodatna misljenja su odlicna ideja jer lepo predocavaju stvar sazeto i iz drugog ugla, tako da znaju da budu korisnija od same recenzije. To sto pisu kratko i subjektivno to i jeste poenta i pise "jos jedno misljenje" a "ne jos jedna recenzija", i tako i treba da bude.

Sto se PES-a tice vidim da je neko ovde fanboy i da je ljut sto je FIFA opet bolja Ali shvati sta neko moze da pise o PESu, da se ja pitam takve igre se ne bi ni recenzirale, bezveze zauzimaju mesto, ionako su iste svake godine i treba ti ogromna minutaza da bi primetio sitne razlike i balanse, sto recenzenet jednostavno ne moze da nakupi za 10 dana od izlaska igre do deadlinea. Mislim stvarno nema poente kome se igra fudbal na kompu toga boli uvo za recenzije a EA i Konami da nisu moneygrabbing evil corporations ne bi ni izdavali ove igre nego bi svakih par meseci izbacivali patcheve kojima bi tanacili balans i dopunjavali rooster igraca.

Btw celokupne promene su onako bas lepo ne nametljive i lepo ukloljene da ih maksimalno podrzavama, Vesicevi tekstovi su i ranije licili na kolumnu pa je lepo sto ste nazvali stvari pravim imenom Inace najveca pohvala ide naslovnoj zbog ne napadnog prelaska boja i nadam se da cete i u buducnosti nastaviti sa ovako elegantnim grafickim resenjima jer mi je od crvene trake na donjem delu iskreno muka.
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Equilibrium na korisnoj poruci:
Nenad Vasovic (16.11.2011)
Stara 10.11.2011, 2:34   #133
Azdaha
Novi član
 
Član od: 3.5.2007.
Poruke: 20
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Azdaha
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2011

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
Pitanje je da li će prodavačica/prodavac prihvatiti da zameni časopis? Ne znam da li je nekome to uspelo.

Ja sam jednom bez problema zamenio broj kome su stranice bile do pola uvucene(falio je unutrasnji deo).

Nego jedno pitanje. Da li cete postaviti mozda ovde ispravan grafik za stranu 27, posto je tu ponovljen grafik sa strane 25?
Azdaha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2011, 13:44   #134
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2011

Pitao sam Sašu u čemu je stvar. On je rekao da na strani 27 u stvari i NE TREBA da bude nikakav grafik...
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2011, 23:33   #135
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.082
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2011

Nadam se da neko već uveliko ljušti Skyrim u SK-u, hoćemo temeljan rivju u decembarskom broju!
Eh što bi bilo lepo da nekako nagovorite Macedonića da napiše tekst, verujem da ne igra igre ni približno kao ranije, ali ne verujem da će ovo da propusti...
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku voodoo_ na korisnoj poruci:
Equilibrium (11.11.2011), Stefan 5 (13.11.2011), TearDrop (11.11.2011)
Stara 11.11.2011, 12:34   #136
TROMI 93
Član
 
Član od: 2.12.2007.
Poruke: 161
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku TROMI 93
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2011

Molio bih one koji imaju oktobarski broj da skeniraju tekst: BASH za pocetnike 2, jer sam propustio da kupim, a hteo bih da predjem na BASH 3. Hvala unapred!
TROMI 93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2011, 12:42   #137
GoranSTX
Ex Parrot
 
Avatar korisnika GoranSTX
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Srednja Zemlja - Loznica
Poruke: 3.915
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 1.932 puta na 1.212 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku GoranSTX
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2011

Strpi se malo, za koji dan tekst će biti dostupan u celosti na sajtu časopisa...
GoranSTX je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2011, 18:34   #138
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2011

Ukratko o ovom broju iz mog ugla...
Dubravka je zakon!!!
Odličan broj! Vrlo zanimljive izmene, faktički smo dobili skoro pa potpuno drugi časopis. Dobre ideje da se popune rubrike na efektan način. Krenuvši od naslovne strane koju ja više nebi diro. Vidim da nedostaje urednikva reč ali mislim da i ne treba da bude s'obzirom na perfektno pisanje Ivana Vesića. Dobro, mogo bi u jedno ćoše i Urednik da kaže koju reč, neće svet propasti zbog toga. Da li će ostati rubrika vremenske mašine? To je izvanredna rubrika.
Najbolja rubrika koja se vidim provlači po celom časopisu je; Ukratko! hvala na informacijama o istraživanju Marsa. Mogli bi da pišete malo i o istraživanju Venere i drugih planeta. Isto na ovaj način: prošlost, sadašnjost, budućnost.
Hardver u ovom broju je na vrlo visokom nivou. Primetio sam da V. Vujanić piše na drugačiji način opis hardvera što je naravno pozitivno. Taj tekst mi se najviše i dopao. šta reči o onim ludačkim laptopovima...fantastično! Interesantan ovaj miš, da li ga neko već sada koristi u kućnoj varijanti?
Internet je za visoku ocenu, naročito vrlo interesantne preporuke. Naravno i tekstovi Stižu nomadi, druga ofanziva, imaju samo jednu manu što su prekratki. Iako sam protivnik preteranog učešća programa u Sk koji se tiču fotografije ne mogu reči da mi nisu nezanimljivo, više nego dovoljno!
Moram reči nešto u vezi reklama! Ova na strani 9 mi se izuzetno dopala. Nije bitna sama reklama proizvoda i usluge već sama slika koja me je prevarila kad sam je prvi put video. Naime u brzini onaj srednji dodatak sa asusom i modemom sam u taj trebutak pomislio da je zaseban list. Tako da sam poleteo da ga otvorim.
Što se programa tiče i tu ima interesantnih stvari poput katalogizacije i programa koje opisuje B. Bubanja.
Dobro tu je opis i ovih mobilnih ali bi mogli malo da zađete i u jeftinije varijante. E da tu su ZTE oni bi trebali malo da obore cenu bar svojim proizvodima ako to ne uradi konkurencija. Eto toliko, da ne dužim više, jer i ovo će retko ko pročitati do kraja.
Pingvini su zakon!!!
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2011, 4:55   #139
Горски_Штаб
Član
 
Član od: 21.12.2008.
Lokacija: Velika Srbija
Poruke: 126
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 35 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2011

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
Qzma je "kriv" za to, pre slikanja je morao da ostavi svoj "trag"...
кузмановић...
Колега који је тестирао спортске симулације је мало контрадикторан описао је ПЕС2012 у суперлативима а испаде по њему ФИФА боља.... не знам које је он игре играо.
Горски_Штаб je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2011, 17:44   #140
Miki1987
Veteran
 
Član od: 19.11.2005.
Poruke: 992
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 296 puta na 148 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2011

Најинтересантнија рубрика дефинитивно "ВременСКа машина"

Новембар 1992:
Вентилатор за процесоре
"Мали вентилатор монтира се директно на процесор и снижава му температуру форсираном ваздушном струјом"


Miki1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 06/2009 oluja Sadržaj novog broja SK 134 27.7.2009 15:11
Svet kompjutera 01/2009 oluja Sadržaj novog broja SK 200 24.1.2009 21:36
Svet kompjutera 7/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 149 23.7.2008 17:24
Svet kompjutera 2/2007 oluja Sadržaj novog broja SK 215 20.2.2007 22:41
Svet kompjutera 10/2006 oluja Sadržaj novog broja SK 224 12.10.2006 19:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com