Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.3.2014, 21:33   #81
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

^ Sta je tu toliko zanimljivo? Trebace ti samo vise vremena da se popnes....
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Atwa013 na korisnoj poruci:
nexexcalibur (23.3.2014)
Stara 22.3.2014, 21:49   #82
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Zanimljivo je jer se prvi put susrecemo sa vecom kolicinom visokih objekata. Visi objekti znace da nema vise skakanja sa krova bez posljedica, razlike u visini krovova omogucavaju bolji dizajn nivoa, visi objekti znace da se igrac postavlja u nedoumicu da li mu se isplati penjati na krov u odredjenom trenutku ili j ebolje da nastavi kretanje ulicom, nema vise prisluskivanja sa krovova u misijama koej to zahtjevaju...

Mnogo toga zavisi od jedne banalne stvari kao sto je visina objekta u igri ali cesto prosjecni igrac ne razmislja o tome
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Skenderevo (23.3.2014)
Stara 22.3.2014, 21:52   #83
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Ok,ali to onda znaci i manje penjanja,trcanja po krovovima,freerun-a,parkura....
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2014, 21:56   #84
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Ne, to znaci da ces u zavisnosti od situacije odluciti koji pristup problemu ti je najpogodniji. Da li se isplati penjati 10 sekundi ili produziti ulicom, a ne kao do sada da je apsolutno svejedno kojim putem ides.

Ima uticaja i na oruzja, estetiku, atmosferu, tehnice razloge...
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2014, 21:58   #85
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Ma to je samo kozmetika ali bilo bi lepo da bude tako kao sto kazes.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2014, 14:16   #86
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

AC Unity je planiran jos od Brotherhood-a. Pisac ACB-a Jeffrey Yohalem mi je sad potvrdio da su simboli na kraju ACB-a bili hint za AC3 (Americku Revoluciju) i AC Unity (Francusku Revoluciju).
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2014, 14:27   #87
James Vega
Član
 
Član od: 14.11.2012.
Poruke: 441
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 183 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Mda, svaki AC su oni planirali tri-četiri godine i dve-tri AC igre ranije, svaki je THE AC igra u koju je uloženo najviše truda, svaki će biti igra u kojoj će konačno realizovati ideje koje imaju od početka franšize etc.

Imaš li još koji PR crap? Rekao bih da sam ih do sada sve naučio napamet.
James Vega je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku James Vega na korisnoj poruci:
_Dusan_ (25.3.2014)
Stara 25.3.2014, 14:37   #88
Fabriek
Veteran
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 841
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
AC Unity je planiran jos od Brotherhood-a. Pisac ACB-a Jeffrey Yohalem mi je sad potvrdio da su simboli na kraju ACB-a bili hint za AC3 (Americku Revoluciju) i AC Unity (Francusku Revoluciju).
Kako je onda moguce da posle toliko godina, oni nisu imali nista spremno za pokazivanje, vec ih je kotaku naterao da brze bolje izbace onaj jednominutni trailer, jer je reakcija na one skrinove bila burna.U negativnom.

Nije ni cudo sto im je prica onda nekoherentna.Ulaze u razvoj igrara, kad jos ni tri igre nisu bile izasle.
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2014, 14:38   #89
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Lik je pisac i trenutno radi na Child of Light i vec par godina nije radio na AC igrama stoga nema razloga da laze. I da svaka fransiza se planira unaprijed, tacnije daju se smjernice koje bi trebalo da se prate u buducnosti.

Vjerovatno su Francusku Revoluciju planirali jednog dana da obrade, u vrijeme ACB-a su poceli da razmisljaju kada bi to moglo biti i ubacili hint u vidu simbola koji se pojavljuju samo na Deklaraciji o ljudskim pravima koja je potpisana u vrijeme Revolucije.

Oni vec sad znaju kdje ce biti smjesten iduci AC i vjerovatno je u toku pre produkcija tog naslova (skupljanje literature, poboljsanja i izmjene engine-a za potrebe gameplay-a, pise se prica, vrte se ideje za gameplay...).

Citat:
Kako je onda moguce da posle toliko godina, oni nisu imali nista spremno za pokazivanje, vec ih je kotaku naterao da brze bolje izbace onaj jednominutni trailer, jer je reakcija na one skrinove bila burna.U negativnom.

Nije ni cudo sto im je prica onda nekoherentna.Ulaze u razvoj igrara, kad jos ni tri igre nisu bile izasle.
Ko kaze da nisu? Oni imaju kao i svaka industrija raspored kada ce sta da najave/pokazu. Ova najava AC Unity-ja je bila samo odgovor na Kotaku leak jer nemaju koristi da poricu da je naslov u izradi. Kotaku je takodje naveo da je i druga igra u izradi ali posto nisu objavili konkretan materijal (citaj SS-ove) nisu imali potrebe da potvrde drugi naslov. I sam znas da je sve sto je Kotaku napisao leak-ovalo odavno, SS-ovi su razlog zasto je igra najavljena ranije jer su dokaz da projekat postoji.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2014, 14:59   #90
Fabriek
Veteran
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 841
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Da, ali upravo to potvrdjuje ono sto sam napisao.
Info je leakovan odavno - Ubisoft cuti, Kotaku izbaci rane skrinove - Ubisoft se uprpi i odmah izvacuje mini trailer i potvrdjuje igru.Uz napomenu, u deskripciji da nisu bili spremni jos nista da pokazu, ali su bili primorani.
Zato se i pitam kako je moguce da posle 3. godine razvoja oni i dalje budu nespremni za bilo sta, a igra im izlazi na jesen.

Sto se tice price, kazes da se fransiza planira unapred, a i sam znas kako je AC bio prvobitno planiran, uz to Revelations sigurno nije bio prvobitno u planu.Zato je u medjuvremenu i nastalo toliko rupa, narocito u vezi sa subjektom 16, Evom itd...


Sad mi je jasno zasto hoce da se rese price u sadasnjosti.Koci ih u tome da razvijaju po 5 igara paralelno, koje ce kasnije u narednih 5 ili manje godina izdavati.

E to me jako ljuti...
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2014, 15:18   #91
Feferedon
Veteran
 
Član od: 19.12.2012.
Poruke: 623
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 531 puta na 223 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Sto se tice leak-ova to je obican marketinski trik. To Ubi pokousava da kaze "Pogledajte kako igra izgleda paljevinski kad je 'nespremna', zamislite kako ce tek izgledati u finalnoj fazi", a na kraju izgleda deset puta gore. Takodje milslim kad nesto "procuri" brze se rasiri po netu, zato se u zadnje vreme cesto koristi ovaj obrazac, ne samo od strane Ubija.
Feferedon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2014, 15:22   #92
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Citat:
Da, ali upravo to potvrdjuje ono sto sam napisao.
Info je leakovan odavno - Ubisoft cuti, Kotaku izbaci rane skrinove - Ubisoft se uprpi i odmah izvacuje mini trailer i potvrdjuje igru.Uz napomenu, u deskripciji da nisu bili spremni jos nista da pokazu, ali su bili primorani.
Zato se i pitam kako je moguce da posle 3. godine razvoja oni i dalje budu nespremni za bilo sta, a igra im izlazi na jesen.
Nisu se prepali samo znaju da prosjecan igrac koji cita novosti vezane za igre nema pojma kako izgleda razvojni proces igre i da za njih pre-alpha-alpha screenshot znaci isto kao i screenshot finalne igre. To da nisu bili spremni znaci da materijal za najavu igre nije bio spreman (press release, pravi trailer nije bio zavrsen, detaljni PR plan nije bio gotov...). Najava igre je vjerovatno bila planirana u skorije vrijeme.

Citat:
Sto se tice price, kazes da se fransiza planira unapred, a i sam znas kako je AC bio prvobitno planiran, uz to Revelations sigurno nije bio prvobitno u planu.Zato je u medjuvremenu i nastalo toliko rupa, narocito u vezi sa subjektom 16, Evom itd...
ACR jeste bio planiran ali kao 3DS igra, kad su skontali da AC3 nece biti spreman i da hoe jos malo love (usput da zaokruze Ezio sagu) prebacili su razvoj na PC/konzole. ACR je imao najkraci razvoj od svih igara.

Citat:
Sad mi je jasno zasto hoce da se rese price u sadasnjosti.Koci ih u tome da razvijaju po 5 igara paralelno, koje ce kasnije u narednih 5 ili manje godina izdavati.

E to me jako ljuti...
Sadasnljosti se nece nikada rijesiti samo ce mjenjati gameplay i zadrzati mali postotak igre usadasnjosti. Vjerujem da sadasnjost ubace jako kasno kada se dogovore sa razvojnim timom iduce igre.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2014, 15:47   #93
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Hmmm,bez uvrede,ali taj termin "prosecan" igrac pocinje da mi ide na zivce.... Elem nadprosecan igrac zna sve o razvoju igre i procesima koji ih prate i blago njima,a mi "prosecni" ne znamo,a i ne zanima nas tol'ko...ali mene u jedno ne moz' da ubede,a to je:ako iole planiraju unapred kao sto kazu,ne bi prica bila toliko suplja,nebulozna u pojedinim momentima i ne bi stalno ubacivali neke manje vise nevazne stvari,bili bi spremni i da najave igru i sve sto uz to ide...i najvaznije ne bi igre bile bez imalo inovacija,sem promene lokacija i vremena i osnovne tematike... Jednostavno,igra je prosla dobro,na talasu tog uspeha stancuju igre dok se ljudima ne budu,nazalost,ogadile ili ih makar smorile....
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2014, 16:35   #94
Fabriek
Veteran
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 841
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
Hmmm,bez uvrede,ali taj termin "prosecan" igrac pocinje da mi ide na zivce.... Elem nadprosecan igrac zna sve o razvoju igre i procesima koji ih prate i blago njima,a mi "prosecni" ne znamo,a i ne zanima nas tol'ko...ali mene u jedno ne moz' da ubede,a to je:ako iole planiraju unapred kao sto kazu,ne bi prica bila toliko suplja,nebulozna u pojedinim momentima i ne bi stalno ubacivali neke manje vise nevazne stvari,bili bi spremni i da najave igru i sve sto uz to ide...i najvaznije ne bi igre bile bez imalo inovacija,sem promene lokacija i vremena i osnovne tematike... Jednostavno,igra je prosla dobro,na talasu tog uspeha stancuju igre dok se ljudima ne budu,nazalost,ogadile ili ih makar smorile....
Pa sad, nije da ne ubacuju nista novo, to je pretenciozno reci.Ubacuju oni dosta toga da im igre izgledaju sveze, ali ne izbacuju ono vec prevazidjeno i zastarelo, pa dobijes dvopek.

Meni ni da je svaka igra potpuno iste mehanike ne bi smetalo dokle god je tu druga prica, likovi, setting, epoha itd...AC treba gledati i igrati kao seriju - vec rekoh.

Ali kada im prica postaje suplja i nedosledna, zbog paralelnog razvijanja xy broja igara u xy razlicitih studija, e to onda pocinje da smeta.

Bolje je da cute, nego da izjavljuju kako igru razvijaju jos od Brotherhooda. Mislim, 'sa reci...
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Fabriek na korisnoj poruci:
Atwa013 (25.3.2014)
Stara 25.3.2014, 16:42   #95
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Re: Assassin's Creed Unity

Citat:
Fabriek kaže: Pregled poruke
Pa sad, nije da ne ubacuju nista novo, to je pretenciozno reci.Ubacuju oni dosta toga da im igre izgledaju sveze, ali ne izbacuju ono vec prevazidjeno i zastarelo, pa dobijes dvopek.

Meni ni da je svaka igra potpuno iste mehanike ne bi smetalo dokle god je tu druga prica, likovi, setting, epoha itd...AC treba gledati i igrati kao seriju - vec rekoh.

Ali kada im prica postaje suplja i nedosledna, zbog paralelnog razvijanja xy broja igara u xy razlicitih studija, e to onda pocinje da smeta.

Bolje je da cute, nego da izjavljuju kako igru razvijaju jos od Brotherhooda. Mislim, 'sa reci...
U pravu si,nego pisem u hodu pa malo zbrzam i tako,ali slazem se sa tobom.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2014, 20:05   #96
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Zavrsi ja i na Eurogamer-u XD

http://www.eurogamer.net/articles/20...writer-reveals
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
bela lampa (25.3.2014), doctor (25.3.2014), Fabriek (26.3.2014), Feferedon (25.3.2014), Krilce (25.3.2014), Marko93 (25.3.2014), messi10 (25.3.2014), pentraksil (25.3.2014)
Stara 25.3.2014, 21:10   #97
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Mis'im to je takav BS,nabacali gomilu simbola i sad provaljuju kako jedan simbolizuje revoluciju u Francuskoj i da je to najava za ovaj AC.... Pa cak i nadprosecni igraci nisu to primetili
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2014, 12:03   #98
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Hehehehehehe sad sam i na CVG-u, VG247 i svim fan sajtovima XD I am famous weeeeeeeeeeee XD

Usput Unity nece biti na Pax East-u. Prvi put nakon mnogo godina AC igra nije na Pax-u zanimljivo.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2014, 13:14   #99
Marko93
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

A jel ste vidli ovo, naleteh sinoc u igri?

Spoiler za slike:



Marko93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2014, 14:15   #100
Fabriek
Veteran
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 841
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Hehehehehehe sad sam i na CVG-u, VG247 i svim fan sajtovima XD I am famous weeeeeeeeeeee XD

Usput Unity nece biti na Pax East-u. Prvi put nakon mnogo godina AC igra nije na Pax-u zanimljivo.
Cestitam...

Usput, nije zanimljivo, vec jos jedna potvrda da nisu jos spremni.Samo da se ne desi kao sa AC III.Dobra ideja, a zbog manjka vremena losa realizacija.
Onu drugu igru jos nisu ni najavili, a izlazi ove godine. :/

Siguran sam da mnogo toga novog implementiraju i da se stvarno trude da nas Unity oduva, ali vremena je po svemu sudeci opet nedovoljno.

Citat:
Marko93 kaže: Pregled poruke
A jel ste vidli ovo, naleteh sinoc u igri?

Spoiler za slike:



Jos odavno...
Haha Assassin's Creed: Summer of Love.
Simpsonovi znaju zasto...

Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
assassins creed

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Assassin's Creed III GATTUSO88 Akcione igre 2108 26.11.2020 22:49
Assassin's creed problem razorvh95 otpaTci 0 3.6.2013 15:01
Assassin's Creed: Revelations DylaN Akcione igre 1076 28.12.2012 17:38
Ne Radi Assassin's Creed 1 Delete Kvarovi 12 5.9.2011 21:15
[SPOILER ALERT] Priča Assassin's Creed serijala gamer4life otpaTci 2 5.4.2011 16:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com